• Продаж і обслуговування автономних каналізацій. Монтаж септиків. Будуємо різні типи каналізацій - на основі цегли, бетонних кілець, автономних станцій...
 • Акуратність у роботі та мінімум будівельних відходів і сміття. Ми працюємо на репутацію й результат. Будьте впевнені - Ви не пошкодуєте, що довірили свою каналізацію нам!
 • Завжди пропонуємо різні варіанти матеріалів на вибір за різною ціною. Каналізація будується на Ваші гроші, і Вам вирішувати, з чого вона складатиметься. Ми висловимо Вам плюси й мінуси кожного варіанта.
 • Чищення й копання колодязів, продаж декоративних будиночків для колодязів. Копаємо колодязі в Києві та області. Безкоштовний виїзд оцінювача. Заглиблення колодязів. Чищення й дезінфекція
 • Станції і системи біо очищення стічних вод. Септики різної потужності. Практично повне очищення забруднень від органічних домішок. На виході отримується очищена технічна вода.
 • "Змив і забув". На дачі може бути комфортніше, ніж у квартирі. Сучасні системи каналізації не потребують чищення щомісяця і нагадують міську каналізацію.

каналізації та септик

каналізації та септик

Поставте нам запитання


Ваше ім'я
Ваш телефон
Введіть email
Ваше повідомлення чи запитання
Згадайте шкільну арифметику:)
Монтаж автономної каналізації, Київ, Осокорки

Дати проведення робіт - серпень 2012
Термін виконання - 7 днів
Місце проведення - с. Здвижівка, Київська обл.
Тех. завдання - автономна каналізація заміського будинку, яка обслуговує 4 людини
Сумарна вартість - 24 000 грн
Витрачені матеріали - залізобетонні кільця 4 шт, діаметр 2 метри.
2 залізобетонні кришки, діаметром 2 метри.
150 кг цементу.
3 тонни щебеню.
2 рулони геотекстилю.
40 метрів пластикової труби, діаметр 110 мм.
10 колін, для з'єднання труб.
2 пластикових люка для обслуговування каналізації.
грибок 1 шт.
50 анкерів для кріплення люків.
500 цеглин для добудови колодязів

Процес виконання робіт.
Від стіни будинку було викопано траншею для укладання пластикових труб, довжина траншеї - 6 метрів до приймального колодязя. Глибина укладання труби - 60 см. Викопано приймальний колодязь, глибиною 1,6 метра, внутрішній діаметр 2 метри, покладено залізобетонні кільця.
Від приймального до розподільного колодязя викопано траншею довжиною 2 метри. Встановлено розподільчий колодязь, його висота також становила 1,6 метра, внутрішній діаметр - 2 метри, закладено і загерметизовано залізобетонні кільця.
Від розподільчого колодязя вирито траншею для розподільчого поля. У траншею укладено труби з прорізами для відведення води в дренажне поле. Труба засипана щебенем і накрита геотекстилем. Дренажне поле закінчується грибком для аерації

 
 • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

  27-29 липня 2012 р. Село Криве, Житомирська обл.

  Споруда невеликого септика для 4-х осіб. Термін - 2 дні. Ціна - 12 000 грн Далі...

  12-19 травня 2013 р. Село Здвижівка, Київська обл.

  Септик із високим рівнем ґрунтових вод. Термін - 7 днів. Ціна - 28 000 грн Далі...

 • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

  04-11 серпня 2012р. Київ, Осокорки.

  Монтаж автономної каналізації заміського будинку, яка обслуговує 4-х стаціонарно проживаючих осіб. Ухвалено рішення споруджувати приймальний і розподільний колодязі з бетонних кілець, обмежитися одним дренажним полем із щебеню і геотекстилю, довжиною 10 метрів. Термін - 7 днів. Ціна - 24 000 грн. Далі...

 • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

  02-23 вересня 2012 р. Село Ворзель, Київська обл.

  Виконано дуже великий обсяг земельних і монтажних робіт зі встановлення автономної каналізації, розрахованої на 6 мешканців. Каналізація також передбачала можливість паралельного підключення другого будинку. Довжина труби від будинку - близько 30 метрів. Два дренажних поля.
  Термін - 21 день. Ціна - 45 000 грн . Далі...