• Продаж і обслуговування автономних каналізацій. Монтаж септиків. Будуємо різні типи каналізацій - на основі цегли, бетонних кілець, автономних станцій...
 • Акуратність у роботі та мінімум будівельних відходів і сміття. Ми працюємо на репутацію й результат. Будьте впевнені - Ви не пошкодуєте, що довірили свою каналізацію нам!
 • Завжди пропонуємо різні варіанти матеріалів на вибір за різною ціною. Каналізація будується на Ваші гроші, і Вам вирішувати, з чого вона складатиметься. Ми висловимо Вам плюси й мінуси кожного варіанта.
 • Чищення й копання колодязів, продаж декоративних будиночків для колодязів. Копаємо колодязі в Києві та області. Безкоштовний виїзд оцінювача. Заглиблення колодязів. Чищення й дезінфекція
 • Станції і системи біо очищення стічних вод. Септики різної потужності. Практично повне очищення забруднень від органічних домішок. На виході отримується очищена технічна вода.
 • "Змив і забув". На дачі може бути комфортніше, ніж у квартирі. Сучасні системи каналізації не потребують чищення щомісяця і нагадують міську каналізацію.

каналізації та септик

каналізації та септик

Поставте нам запитання


Ваше ім'я
Ваш телефон
Введіть email
Ваше повідомлення чи запитання
Згадайте шкільну арифметику:)
Кільця для каналізації

Кільця для каналізації: універсальний та доступний матеріал

Телефонуйте: (066) 530-15-13 або (093) 637-56-57


Вартість септика під ключ – від 12 000 грн.

Сьогодні можна практично не обмежувати себе в користуванні водою в заміському будинку. Однак, незважаючи на еволюцію локальних очисних споруд, будівельний матеріал для них багато в чому залишився все тим же. Це кільця для каналізації, які й донині виготовляють із бетону.

За досить короткий термін система дачних каналізаційних пристроїв серйозно еволюціонувала. Ще кілька десятиліть тому всі цілком задовольнялися вигрібною ямою і не думали, що життя за містом може бути влаштоване якось інакше. Потім з'явилися накопичувальні резервуари, які кілька разів за сезон спустошував асенізатор, відкачуючи накопичені стічні води. Потім з'явилися і септики - система фільтраційних колодязів, з яких вода, очистившись від домішок, йшла в ґрунт.

Чому саме кільця для каналізації?

кольца для канализацииСептик або вигрібний колодязь, побудовані з бетонних кілець, - практичний і доступний варіант вирішення проблеми стічних вод. Масштаби локальної каналізації кожен може проектувати, виходячи з потреб своєї родини. Кільця для каналізації зручні своєю універсальністю. Ці залізобетонні вироби випускаються типових розмірів. З їхньою допомогою можна легко варіювати глибину або ширину колодязя. Кільця для каналізації - доступний будівельний матеріал, який завжди буває в продажу. Їх не потрібно спеціально замовляти або чекати, коли елементи потрібного діаметра привезуть з іншого міста або навіть іншої країни. Вони є завжди і всюди.

Процес виробництва цих виробів дуже простий. В округлу форму встановлюється арматура, і форма заливається бетонним розчином. За допомогою вібрації відбувається ущільнення розчину, що призводить до підвищення міцності виробу. Так з'являються на світ кільця для каналізації.

Саме підвищену міцність, перевірену поколіннями, і довговічність відносять до основних переваг бетонних кілець. Середній термін служби такого виробу з бетону - близько 15 років. І це, звісно, зовсім не означає, що через півтора десятка років він розсиплеться на дрібну крихту.

Окремо варто сказати і про те, що кільця відмінно витримують експлуатацію в досить суворих російських погодних умовах. Застосування бетонних кілець для влаштування каналізації допустимо на території Росії практично повсюдно.

Кільця для каналізації: простота монтажу як головна перевага

канализационные кольцаНе завжди основні переваги матеріалу або конструкції приховані лише в їхніх характеристиках. Наочною ілюстрацією цього можуть стати, наприклад, сонячні батареї - річ дуже корисна, заснована на передових технологіях, але абсолютно не адаптована для встановлення в середньостатистичному будинку. Каналізаційні кільця належать до зовсім іншої категорії. Усім зрозумілі їхні переваги, і практично кожен може використовувати ці переваги на своїй заміській ділянці.

Будівництво "домашніх" очисних споруд із застосуванням бетонних кілець займе всього кілька днів. Потрібно лише провести підготовчі земляні роботи, зателефонувати в компанію, що виробляє або продає залізобетонні вироби, і домовитися про дату, коли продукт потрібного діаметра і в потрібній кількості привезуть на ділянку для монтажу.

Кільця для каналізації прості в монтажі. Тут не потрібні особливі навички або знання якоїсь технології. Буде потрібно лише акуратність і наявність спецтехніки, за допомогою якої монтаж каналізації пройде ще швидше. Не варто забувати, що бетонні кільця не можна катати. Це полегшує їх переміщення по ділянці, але робить вироби менш міцними.

Після встановлення кілець у шахту колодязя потрібно лише як слід закрити стики між ними, щоб уникнути потрапляння ґрунтових вод у колодязь. Після залишається лише підвести стічні труби, що йдуть із будинку, до щойно зведеного каналізаційного колодязя або системи з'єднаних між собою колодязів, і локальні очисні споруди почнуть функціонувати.

кольца для автономной канализацииНе можна ще раз не згадати і про невисоку вартість бетонних кілець. Після порівняння з цінами їхніх аналогів неважко зрозуміти, чому вироби з бетону з року в рік не здають свої позиції. Вони коштують у рази дешевше, ніж готовий септик, за який часом власникам заміських будинків доводиться віддавати не одну сотню тисяч рублів. При цьому монтаж септика і його обслуговування найчастіше оплачуються окремо. Багато септиків, крім цього, є ще й енергозалежними. Іншими словами, для їхньої роботи необхідна електрика. Енергонезалежний септик з кілець для каналізації буде справно працювати в будь-яких умовах, навіть у разі аварії на електричній підстанції. А це означає, що хоч якимись зручностями домочадцям не доведеться жертвувати.

 
 • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

  27-29 липня 2012 р. Село Криве, Житомирська обл.

  Споруда невеликого септика для 4-х осіб. Термін - 2 дні. Ціна - 12 000 грн Далі...

  12-19 травня 2013 р. Село Здвижівка, Київська обл.

  Септик із високим рівнем ґрунтових вод. Термін - 7 днів. Ціна - 28 000 грн Далі...

 • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

  04-11 серпня 2012р. Київ, Осокорки.

  Монтаж автономної каналізації заміського будинку, яка обслуговує 4-х стаціонарно проживаючих осіб. Ухвалено рішення споруджувати приймальний і розподільний колодязі з бетонних кілець, обмежитися одним дренажним полем із щебеню і геотекстилю, довжиною 10 метрів. Термін - 7 днів. Ціна - 24 000 грн. Далі...

 • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

  02-23 вересня 2012 р. Село Ворзель, Київська обл.

  Виконано дуже великий обсяг земельних і монтажних робіт зі встановлення автономної каналізації, розрахованої на 6 мешканців. Каналізація також передбачала можливість паралельного підключення другого будинку. Довжина труби від будинку - близько 30 метрів. Два дренажних поля.
  Термін - 21 день. Ціна - 45 000 грн . Далі...