• Продаж і обслуговування автономних каналізацій. Монтаж септиків. Будуємо різні типи каналізацій - на основі цегли, бетонних кілець, автономних станцій...
 • Акуратність у роботі та мінімум будівельних відходів і сміття. Ми працюємо на репутацію й результат. Будьте впевнені - Ви не пошкодуєте, що довірили свою каналізацію нам!
 • Завжди пропонуємо різні варіанти матеріалів на вибір за різною ціною. Каналізація будується на Ваші гроші, і Вам вирішувати, з чого вона складатиметься. Ми висловимо Вам плюси й мінуси кожного варіанта.
 • Чищення й копання колодязів, продаж декоративних будиночків для колодязів. Копаємо колодязі в Києві та області. Безкоштовний виїзд оцінювача. Заглиблення колодязів. Чищення й дезінфекція
 • Станції і системи біо очищення стічних вод. Септики різної потужності. Практично повне очищення забруднень від органічних домішок. На виході отримується очищена технічна вода.
 • "Змив і забув". На дачі може бути комфортніше, ніж у квартирі. Сучасні системи каналізації не потребують чищення щомісяця і нагадують міську каналізацію.

каналізації та септик

каналізації та септик

Поставте нам запитання


Ваше ім'я
Ваш телефон
Введіть email
Ваше повідомлення чи запитання
Згадайте шкільну арифметику:)
Установка та монтаж каналізації

Встановлення та монтаж каналізації

Вартість септика під ключ - від 12 000 грн.

Дзвоніть: (066) 530-15-13 або (093 ) 637-56-57

Під автономною каналізацією ми маємо на увазі будь-яку систему, починаючи від вигрібної ями до найскладніших багатокамерних септиків. У цій статті ми спробуємо пояснити Вам, як встановити станцію глибокого біологічного очищення. Ви можете зробити це самі, без залучення сторонніх фахівців, а можете зателефонувати нам. У разі самостійної установки Вам не буде зайвим ознайомитися з деякими моментами.

Встановлення автономної каналізації

На початку Вам потрібно визначитися з місцем розміщення Вашої майбутньої каналізації. Ви можете помістити її практично на будь-якій відстані, проте Ви повинні розуміти, що вартість робіт та матеріалів буде прямо-пропорційна відстані від будинку до станції. Тут і земляних робіт більше і матеріалу (труб і з'єднань) знадобиться значно більше. Якщо в планованому місці росте трава, посаджений газон і т.д., то не потрібно все руйнувати, досить тимчасово зняти квадрат верхнього ґрунту разом із рослинністю. установка каналізаціїПісля відповідної розмітки та передислокації газону, який потім повернеться на своє законне місце, викопується котлован під септик. Для монтажу невеликої станції каналізації не потрібен екскаватор, тому розмах будівельних робіт не буде грандіозним. Активно попрацювавши лопатами, на дно ями міститься шар піску, не менше 200 мм, також це необхідно для того, щоб зробити поверхню майже ідеально рівною. Звичайно, викопуючи котлован, Ви розраховуєте на те, щоб після того, як Ви опустите септик, від стін станції до землі було близько 250-300 мм, а сама станція буде приблизно на 200 мм вище рівня землі.

 

 

Маленька станція, розрахована на будинок, в якому систематично проживають понад 4 особи, не має дуже великої ваги, тому її можна доставити та встановити без спеціального крана чи транспорту. У станції є спеціальні отвори, призначені для фіксації тросом чи мотузкою. На край котловану укладаються дошки, щоб уникнути обвалення схилу ями в момент спуску та монтажу каналізації. Саму станцію потрібно вирівняти абсолютно паралельно до стіни будинку, за рівнем основи без будь-яких допустимих відхилень. Вимірюємо відстань від септика до стіни будинку і засипаємо септик піском. Цей пісок необхідно ретельно утрамбовувати, щоб земля не просіла у майбутньому, з цим нам може непогано допомогти заливання шарів піску водою. Також рекомендується пісок, який засипається з боків станції, змішати з цементом, у співвідношенні 10 до 1. У процесі засипання піском, рекомендується заливати воду в септик на таку висоту, на яку піднімається рівень піску, тобто засипання септика при його монтажі, здійснюєте кілька етапів, досягаючи максимальної утрамбування.

Монтаж труб від будинку до каналізації

Від місця розташування септика до стіни будинку викопується довга траншея. Викопується таким чином, щоб плавний нахил був від стіни до станції каналізації. Для води, яка рухатиметься самопливом, нахил має становити близько 1,5 см на 1 метр довжини труби. монтаж каналізаціїЯкщо Ви віддасте перевагу використанню насоса для подачі води в станцію, то кут нахилу повинен становити близько 5 см на 1 метр довжини труби. З'єднується станція автономної каналізації з будинком через спеціально зроблений отвір у стіні, колектор, що відводить, підключається до стояка будинку. Дно виритої траншеї знову ж таки вистилається шаром піску, товщиною не менше ніж 100 мм, зверху лягає труба, зазвичай пластикова, і вхідні патрубки обробляються поліпропіленом для гарантії герметичності системи.

Далі траншея засипається піском, поливається водою для кращого утряски піску. Після піску траншея засипається землею, утрамбовується і зверху накладається, попередньо знятий, шар грунту з газоном. Після завершення встановлення каналізації можна розпочинати експлуатацію станції глибокого біологічного очищення.

Фундаментальні моменти під час встановлення каналізації


 • Станція чи баксептика ОБОВ'ЯЗКОВО повинен знаходитися в шарі піску.
 • Під станцією ОБОВ'ЯЗКОВО повинен знаходитися шар піску, товщиною не менше 250 мм!
 • З усіх 4-х сторін, між землею та каналізацією, повинен бути шар піску, не менше ніж 300 мм завтовшки!
 • У процесі заповнення ями піском необхідно поливати пісок водою

Монтаж каналізації. Важливо!

На етапі засипки септика піском, у ньому повинна бути вода, рівень якої повинен приблизно збігатися з рівнем піску, що засипається в яму. Рівень води у каналізації повинен досягти рівня випускної труби, а після повного заповнення резервуару водою, в його горловину необхідно вставити кошик із фільтруючими елементами (цеолітами).

установка септика та каналізації

Якщо розміщення Вашого септика якраз збігається з дислокацією проїжджої частини, необхідно подбати про захист каналізації. Найвдаліше підходить розміщення металевого люка, який розрахований на певне навантаження та зможе передати зусилля на бетонний каркас навколо станції септика.

Якщо у Вас на ділянці виявлено високий рівень ґрунтових вод або є до цього схильність у певну пору року, є ризик того, що нижній рівень септика буде нижчим за рівень води, то перед встановленням каналізації слід зробити наступне :

 • Перед тим, як укласти септик у пісок, під ним необхідно розмістити залізобетонний блок або систему блоків. Загальну вагу даної споруди доцільно робити рівною вагою заповненого септика водою.
 • Для того, щоб уникнути деформації каналізації після монтажу, за рахунок його виштовхування ґрунтовими водами, слід надійно прикріпити септик до бетонної подушки. Через арматури мотузками або тросами "намертво" фіксуємо станцію.
 • Не забуваємо про шар піску під основою станції.

Якщо у Вас є підозра, що септик взимку може замерзнути, або Ви маєте в своєму розпорядженні його вище за рівень промерзання грунту, при установці каналізації її необхідно утеплити!

 
 • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

  27-29 липня 2012 р. Село Криве, Житомирська обл.

  Споруда невеликого септика для 4-х осіб. Термін - 2 дні. Ціна - 12 000 грн Далі...

  12-19 травня 2013 р. Село Здвижівка, Київська обл.

  Септик із високим рівнем ґрунтових вод. Термін - 7 днів. Ціна - 28 000 грн Далі...

 • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

  04-11 серпня 2012р. Київ, Осокорки.

  Монтаж автономної каналізації заміського будинку, яка обслуговує 4-х стаціонарно проживаючих осіб. Ухвалено рішення споруджувати приймальний і розподільний колодязі з бетонних кілець, обмежитися одним дренажним полем із щебеню і геотекстилю, довжиною 10 метрів. Термін - 7 днів. Ціна - 24 000 грн. Далі...

 • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

  02-23 вересня 2012 р. Село Ворзель, Київська обл.

  Виконано дуже великий обсяг земельних і монтажних робіт зі встановлення автономної каналізації, розрахованої на 6 мешканців. Каналізація також передбачала можливість паралельного підключення другого будинку. Довжина труби від будинку - близько 30 метрів. Два дренажних поля.
  Термін - 21 день. Ціна - 45 000 грн . Далі...