• Продаж і обслуговування автономних каналізацій. Монтаж септиків. Будуємо різні типи каналізацій - на основі цегли, бетонних кілець, автономних станцій...
 • Акуратність у роботі та мінімум будівельних відходів і сміття. Ми працюємо на репутацію й результат. Будьте впевнені - Ви не пошкодуєте, що довірили свою каналізацію нам!
 • Завжди пропонуємо різні варіанти матеріалів на вибір за різною ціною. Каналізація будується на Ваші гроші, і Вам вирішувати, з чого вона складатиметься. Ми висловимо Вам плюси й мінуси кожного варіанта.
 • Чищення й копання колодязів, продаж декоративних будиночків для колодязів. Копаємо колодязі в Києві та області. Безкоштовний виїзд оцінювача. Заглиблення колодязів. Чищення й дезінфекція
 • Станції і системи біо очищення стічних вод. Септики різної потужності. Практично повне очищення забруднень від органічних домішок. На виході отримується очищена технічна вода.
 • "Змив і забув". На дачі може бути комфортніше, ніж у квартирі. Сучасні системи каналізації не потребують чищення щомісяця і нагадують міську каналізацію.

каналізації та септик

каналізації та септик

Поставте нам запитання


Ваше ім'я
Ваш телефон
Введіть email
Ваше повідомлення чи запитання
Згадайте шкільну арифметику:)
Вартість системи каналізації

Вартість каналізації

Вартість септика під ключ - від 12 000 грн.

Дзвоніть: (066) 530-15-13 або (093) 637-56-57

У наш нелегкий час, основний параметр, який впливає на планування тих чи інших покупок або встановлення систем, це вартість. Яка ж ціна каналізації?

На це питання неможливо відповісти однозначно, так як ціна залежить від величезної кількості факторів. По-перше важливо розуміти, якого типу автономну каналізацію Ви бажаєте спорудити. Основні види подібних споруд (ціна "під ключ", разом з монтажем) -

1. Вигрібна яма. Вартість від 12000 грн.

2. автономна каналізація на основі аераційної станції біологічного очищення. Ціна від 24000 грн.

3. автономна каналізація, що складається з бетонних кілець. Вартість від 27000грн.

4. автономна каналізація на основі пластикового септика. Ціна від 24000 грн.

Ціна на встановлення будь-якої з таких каналізаційних систем - суворо індивідуальна, оскільки розраховується з безлічі чинників, наприклад -

вартість системи каналізації1. Віддаленість дренажного поля від житлового будинку.

2. Глибина розміщення септика або дренажного поля.

3. Кут виходу каналізаційної труби з житлового будинку.

4. Метод розкопки ями для розміщення кілець або ями.

Метод розкопки ями для розміщення кілець або ями.

5. Наявність або відсутність утеплювача для труб.

6. Тип ґрунту на ділянці.

Тип ґрунту на ділянці.

7. Кількість осіб, які регулярно проживають.

8. Наявність або відсутність високого рівня ґрунтових вод.

9. Чи виконана внутрішня розводка по будинку?

10. Величина дренажного поля.

Порівняння вартості каналізаційних систем

У всіх каналізаційних систем є свої переваги та недоліки. Щось підкуповує своєю простотою і низькою вартістю експлуатації системи каналізації, щось приваблює своїми малими габаритами і високим коефіцієнтом розкладання нечистот.

ціна на системи каналізаціїЛюди, які не можуть похвалитися високими доходами, найчастіше обмежуються встановленням ємності для збору очисних вод. Це досить проста і дешева конструкція, яка виправдовує себе на всі 100%. Повністю вирішується питання утилізації нечистот, монтаж подібної системи відбувається вкрай швидко. Ви повністю незалежні від відмов роботи, пов'язаних зі збоями системи енергоспоживання, не потрібно закуповувати спеціальний біологічний фермент, що розщеплює органічні нечистоти. Але найголовніше - ціна! Щонайменше у 2 рази дешевше за інші очисні споруди. Щоправда, є й недоліки - Ви потребуватимете систематичного виклику асенізаторської машини та ніколи не зможете позбутися характерного запаху, що є в безпосередній близькості до вигрібної ями.

Ви будете потребувати систематичного виклику асенізаторської машини.

Крім вигрібних ям, виробники станцій глибокого біологічного очищення пропонують бюджетні рішення і варіанти, які майже конкурентні цінам на монтаж вигрібних ям. Переваги цього методу очевидні - біологічне очищення дає практично 99% очищену воду, без накопичення органічного осаду, і, як наслідок, робить непотрібним виклик машини для відкачування органічних накопичень. Кілька років можна взагалі не втручатися в роботу подібної системи, роблячи її використання комфортним. Це нагадує використання міської комунальної каналізації в режимі "змив і забув".

вартість каналізаціїВиходячи з кількості мешканців та необхідного споживання води у Вашому домі, каналізаційні станції мають градації за потужністю та вартістю, мають низьке енергоспоживання та вкрай високу ефективність. Анаеробні бактерії, які руйнують органічні нечистоти до рівня неорганічних речовин, у процесі своєї діяльності, споживають вкрай багато кисню, саме для ефективності процесу розкладання, станції біологічного очищення оснащені компресорами для примусової аерації. Подібне рішення ідеально підійде власникам невеликих присадибних ділянок, станції біоочищення не поширюють характерний специфічний запах, від якого нікуди не подітися, якщо Ви "щасливий" володар вигрібної ями.

До недоліків можна віднести високу вартість каналізації, але вона не завдає шкоди природі, і витрати на її обслуговування найближчими роками - мізерні.

.

Як варіант, цілком можна розглядати і встановлення септика. Поряд із конкурентною вартістю, він не потребує примусової аерації та має чудові умови для переробки біологічних нечистот. Менш компактний, ніж станція і набагато зручніший, ніж вигрібна яма. Також не потребує систематичного вивезення вмісту за допомогою асенізаторської машини.

 
 • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

  27-29 липня 2012 р. Село Криве, Житомирська обл.

  Споруда невеликого септика для 4-х осіб. Термін - 2 дні. Ціна - 12 000 грн Далі...

  12-19 травня 2013 р. Село Здвижівка, Київська обл.

  Септик із високим рівнем ґрунтових вод. Термін - 7 днів. Ціна - 28 000 грн Далі...

 • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

  04-11 серпня 2012р. Київ, Осокорки.

  Монтаж автономної каналізації заміського будинку, яка обслуговує 4-х стаціонарно проживаючих осіб. Ухвалено рішення споруджувати приймальний і розподільний колодязі з бетонних кілець, обмежитися одним дренажним полем із щебеню і геотекстилю, довжиною 10 метрів. Термін - 7 днів. Ціна - 24 000 грн. Далі...

 • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

  02-23 вересня 2012 р. Село Ворзель, Київська обл.

  Виконано дуже великий обсяг земельних і монтажних робіт зі встановлення автономної каналізації, розрахованої на 6 мешканців. Каналізація також передбачала можливість паралельного підключення другого будинку. Довжина труби від будинку - близько 30 метрів. Два дренажних поля.
  Термін - 21 день. Ціна - 45 000 грн . Далі...