• Продаж і обслуговування автономних каналізацій. Монтаж септиків. Будуємо різні типи каналізацій - на основі цегли, бетонних кілець, автономних станцій...
 • Акуратність у роботі та мінімум будівельних відходів і сміття. Ми працюємо на репутацію й результат. Будьте впевнені - Ви не пошкодуєте, що довірили свою каналізацію нам!
 • Завжди пропонуємо різні варіанти матеріалів на вибір за різною ціною. Каналізація будується на Ваші гроші, і Вам вирішувати, з чого вона складатиметься. Ми висловимо Вам плюси й мінуси кожного варіанта.
 • Чищення й копання колодязів, продаж декоративних будиночків для колодязів. Копаємо колодязі в Києві та області. Безкоштовний виїзд оцінювача. Заглиблення колодязів. Чищення й дезінфекція
 • Станції і системи біо очищення стічних вод. Септики різної потужності. Практично повне очищення забруднень від органічних домішок. На виході отримується очищена технічна вода.
 • "Змив і забув". На дачі може бути комфортніше, ніж у квартирі. Сучасні системи каналізації не потребують чищення щомісяця і нагадують міську каналізацію.

каналізації та септик

каналізації та септик

Поставте нам запитання


Ваше ім'я
Ваш телефон
Введіть email
Ваше повідомлення чи запитання
Згадайте шкільну арифметику:)
Заглиблення колодязя

Ситуації, коли виникає необхідність у поглибленні колодязя

Вартість будівництва колодязя - від 230 грн за 1 кільце.

Встановлення дубового дна в колодязь.

Телефонуйте: (066) 530-15-13 або (093) 637-56-57

Можливо, ще тільки вчора ви раділи чистоті й запасам кришталевої води у своєму колодязі. Але, як правило, рано чи пізно кожен господар стикається з проблемою його поглиблення. Причин, які змушують зробити поглиблення колодязя, може бути кілька:

1. Зниження рівня ґрунтових вод внаслідок сезонної або багаторічної посухи;
2. Зсув водоносного шару;
3. Сміття, що скупчилося на дні колодязя.

углубление колодцаПерш ніж приступати до реалізації поставленого завдання, потрібно подумати про можливі причини. Наприклад, відсутність води в колодязі може мати сезонний характер унаслідок тривалої посухи. У цьому разі поглиблення колодязя не завжди правильне рішення.

У разі значного зниження рівня води внаслідок глобальних кліматичних або гідрологічних змін однозначно потрібне поглиблення колодязя. Якщо у вашого колодязя діаметр один метр, то його поглиблюють кільцями 0,8 метра в діаметрі. Якщо діаметр колодязя 0,8 метра, то діаметр кілець буде відповідно 0,6 метра. Шахта колодязя може заглиблюватися, таким чином, до 15 метрів. Простір між кільцями заповнюється гравієм і замазується цементним розчином.

Для поглиблення в піщаному ґрунті доцільно використовувати стандартні кільця КС 10-9.

Якщо колодязь розташований у пливуні, роботи з поглиблення колодязя проводитимуться особливим чином. Спеціаліст працюватиме в підвішеному положенні на спеціальній гойдалці. Річ у тім, що пливун може бути не стійким і тоді він здатний втопити в ґрунті людину. Так само в цьому разі поглибленням колодязя займатимуться мінімум три людини. При такій роботі діяти потрібно дуже швидко і вивірено.

У деяких випадках поглиблення колодязя доцільно проводити в посушливий період або навіть взимку. У цей час рівень ґрунтових вод буде мінімальний, що убезпечить людей від непередбачених ситуацій.

За статистикою багато людей нехтують технікою безпеки і намагаються поглиблювати колодязь самостійно без належного знання справи. Це відбувається через намагання заощадити, що часто призводить до нещасних випадків. Пам'ятайте, цю роботу слід довіряти тільки професіоналам.

Ступінь поглиблення колодязя.

У різних випадках ступінь поглиблення колодязя може бути різним. Ступінь поглиблення колодязя залежатиме від причин:

1. Зникнення води;
2. Погіршення якості води;
3. Замулювання дна колодязя.


нужно углубить колодецРозглянемо одну з причин більш детально - зникнення води в колодязі.

Однією з найпоширеніших причин поглиблення шахти колодязя є повне зникнення води в колодязі. Як правило, така причина виникає там, де велика кількість колодязів, що живляться з однієї водоносної жили. Можливо, ваш сусід вирив глибший колодязь або зовсім пробурив свердловину. Наслідком вищевказаних причин стане повне зникнення води у вашому колодязі. У цьому разі ваш колодязь потрібно буде поглибити до глибшого водоносного горизонту.До другого водоносного горизонту доведеться копати від 5 до 25 метрів. Якщо по досягненню цих глибин води не з'явилося, доцільно припинити поглиблення колодязя, оскільки далі копати просто не рентабельно. У цьому разі потрібно задуматися про свердловину.

Поглиблення старого колодязя

Поглиблення старого колодязя - найтрудомісткіша і найскладніша робота, оскільки через старість таких колодязів робота в них небезпечна. Річ у тім, що кільця, які зміцнюють стінки колодязя, за роки служби вже не настільки міцні, і в будь-який момент можуть зруйнуватися, при цьому заваливши працівника. При виконанні цієї роботи вимоги до кваліфікації та техніки безпеки фахівця мають бути дуже високі.

Змагальний елемент у заглибленні колодязя.

углубить колодецБагато хто при нагоді постарається зазирнути до сусіда і подивитися, як у нього йдуть справи по господарству. А деякі навіть спеціально до себе запрошують, щоб справити враження на свого сусіда новеньким колодязем. При цьому не забудуть згадати, яка в нього вода в колодязі стала чиста після поглиблення і чищення колодязя. Хочеться одразу ж кинутися до свого колодязя і зробити так само. Але спочатку варто все обміркувати і зважити, знайти хороших фахівців і проконсультуватися з ними. Тоді будьте впевнені: і у вас колодязь буде не гіршим, ніж у сусіда.

Пам'ятайте, поглиблення не рекомендується проводити своїми силами. Для таких робіт потрібні як мінімум дотримання техніки безпеки, знання і мінімальний досвід. Це не безпечний вид робіт. Тому його потрібно довіряти професіоналам. Фахівці безпосередньо перед поглибленням перевірять якість скріплення металевими скобами всі кільця шахти. Це потрібно для того, щоб уникнути випадання нижніх кілець.

 
 • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

  27-29 липня 2012 р. Село Криве, Житомирська обл.

  Споруда невеликого септика для 4-х осіб. Термін - 2 дні. Ціна - 12 000 грн Далі...

  12-19 травня 2013 р. Село Здвижівка, Київська обл.

  Септик із високим рівнем ґрунтових вод. Термін - 7 днів. Ціна - 28 000 грн Далі...

 • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

  04-11 серпня 2012р. Київ, Осокорки.

  Монтаж автономної каналізації заміського будинку, яка обслуговує 4-х стаціонарно проживаючих осіб. Ухвалено рішення споруджувати приймальний і розподільний колодязі з бетонних кілець, обмежитися одним дренажним полем із щебеню і геотекстилю, довжиною 10 метрів. Термін - 7 днів. Ціна - 24 000 грн. Далі...

 • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

  02-23 вересня 2012 р. Село Ворзель, Київська обл.

  Виконано дуже великий обсяг земельних і монтажних робіт зі встановлення автономної каналізації, розрахованої на 6 мешканців. Каналізація також передбачала можливість паралельного підключення другого будинку. Довжина труби від будинку - близько 30 метрів. Два дренажних поля.
  Термін - 21 день. Ціна - 45 000 грн . Далі...