• Продаж і обслуговування автономних каналізацій. Монтаж септиків. Будуємо різні типи каналізацій - на основі цегли, бетонних кілець, автономних станцій...
 • Акуратність у роботі та мінімум будівельних відходів і сміття. Ми працюємо на репутацію й результат. Будьте впевнені - Ви не пошкодуєте, що довірили свою каналізацію нам!
 • Завжди пропонуємо різні варіанти матеріалів на вибір за різною ціною. Каналізація будується на Ваші гроші, і Вам вирішувати, з чого вона складатиметься. Ми висловимо Вам плюси й мінуси кожного варіанта.
 • Чищення й копання колодязів, продаж декоративних будиночків для колодязів. Копаємо колодязі в Києві та області. Безкоштовний виїзд оцінювача. Заглиблення колодязів. Чищення й дезінфекція
 • Станції і системи біо очищення стічних вод. Септики різної потужності. Практично повне очищення забруднень від органічних домішок. На виході отримується очищена технічна вода.
 • "Змив і забув". На дачі може бути комфортніше, ніж у квартирі. Сучасні системи каналізації не потребують чищення щомісяця і нагадують міську каналізацію.

каналізації та септик

каналізації та септик

Поставте нам запитання


Ваше ім'я
Ваш телефон
Введіть email
Ваше повідомлення чи запитання
Згадайте шкільну арифметику:)
Бетонний колодязь

Бетонний колодязь - економічно обґрунтований варіант водопостачання ділянки за містом.

Вартість будівництва колодязя - від 230 грн за 1 кільце.

Встановлення дубового дна в колодязь.

Телефонуйте: (066) 530-15-13 або (093) 637-56-57

Наближається дачний сезон, і власники ділянок стурбовані водопостачанням і поливом свого квітково-овочевого царства. Як правило, недорогі дачні ділянки розташовуються в таких місцях, де немає можливості під'єднатися до центрального водопроводу. Зношеність сільських мереж уже давно стала головним болем місцевих жителів. Ось і доводиться кожному щасливому власнику заповітних соток самому подбати про воду.

Гарне рішення проблеми - побудувати власний колодязь на ділянці, щоб використовувати воду і для поливу, і для технічних потреб. З колодязем не буде потреби постійно поглядати на небо, сподіваючись на дощ. Воду можна заздалегідь набирати в резервуар і, підігріваючи її природним шляхом, балувати улюблені рослини теплою водою. Водою з колодязя можна заправляти літній душ, продумати систему водопостачання і каналізації дачного будиночка. Переваг у власної криниці багато, варто тільки почати, як з'являться власні ідеї.

бетонный колодецПерш ніж приступати до спорудження колодязя, треба підшукати для нього підходяще місце на ділянці, що відповідає санітарним вимогам - подалі від господарського блоку і гаража, ближче до зони використання зі зручним підходом. Не зайве поцікавитися у сусідів, наскільки глибоко залягає водоносний шар, від цього залежать безпосередньо витрати на спорудження колодязя. Можна зробити хімічний аналіз води з сусідніх ділянок, щоб дізнатися її питну придатність.

Майбутній власник колодязя має знати, що воду з колодязя можна діставати автоматично, закликавши на допомогу електрику, а можна механічно, тобто використовуючи власну енергію. За типом всієї конструкції колодязь може являти собою просту свердловину, абіссінський колодязь або колодязь, у шахту якого вмонтовано зруб. Як матеріал для зрубу використовують деревину, камінь, залізобетон або цеглу.

Найбільш економічно обґрунтований колодязь - бетонний колодязь. Крім того, такий колодязь неодмінно прикрасить вашу ділянку, оскільки він за зовнішнім виглядом нічим не відрізняється від свого старовинного побратима, милого серцю будь-якої російської людини - дерев'яного колодязя. Будиночок над колодязем можна спорудити з фантазією, прикрасити казковими фігурами з дерева, на радість домашнім.

Бетонні колодязі вирізняються високою надійністю, міцністю і довговічністю. Вони гігієнічні, оскільки бетонні стінки запобігають забрудненню води. Існує величезна кількість будівельних фірм, що займаються спорудженням колодязів під ключ. Від гідрогеологічних вишукувань до встановлення красивого дерев'яного будиночка і влаштування вимощення.

Можна придбати на фірмі тільки готові залізобетонні кільця і споруджувати бетонний колодязь самому. Але для встановлення і доставки кілець потрібна важка техніка, а у вас немає бажання піддавати руйнуванню з турботою викопані грядки. Існує варіант не тільки самостійного копання колодязя, а й виготовлення бетонного зрубу колодязя власними силами.

Розрізняють три види бетонних колодязів:

- Колодязі, зведені з монолітного бетону.
- Колодязі, побудовані з бетонних кілець.
- Колодязі, споруджені з бетонних пластин.

Принцип спорудження всіх трьох видів бетонних колодязів один і той самий - шахта зміцнюється бетоном або виробами з нього, усередині яких закладається арматура.

бетонный колодец в киевеПід час будівництва колодязя з монолітного бетону в шахті колодязя встановлюють опалубку, в яку заливають розчин. Відпадає необхідність кріплення окремих частин з бетону, оскільки відбувається суцільне бетонування. Кожен наступний шар нарощується після повного набору міцності попереднім. Робота просувається повільно, але це не так важко, як рухати готові кільця. Щоб полегшити просування бетонного зрубу вниз, на нижню частину бетонного кріплення розміщують ріжучий черевик. Під стінками колодязя ґрунт поступово підривають, і зведення колодязя відбувається опускним методом.

Швидше просувається робота, якщо бетонні кільця виготовлені заздалегідь. Їх дуже просто вилити самому. Опалубка - два циліндри, встановлені одне в інше, діаметр внутрішнього кільця не більше 1,2 м, товщина стінок приблизно від 0,7 м, опалубку краще змастити відпрацьованою машинною оливою, щоб стіни були рівними, тоді кільця вільніше рухатимуться під час опускання їх донизу. Обов'язково передбачити варіанти з'єднання кілець між собою, щоб уникнути зрушень кілець під дією ґрунту. Якщо рух кілець сповільнюється від тертя об ґрунт, то застосовується обважнення на верхнє кільце.

Будівництво колодязів з бетонних пластин відбувається так само, як і з кілець. Пластини виробляють способом заливки в заздалегідь підготовлені форми, після затвердіння виймають, дають бетону набратися і беруться за роботу. Технологія укладання пластин нагадує технологію укладання зрубу з деревини, оскільки для з'єднання пластин між собою їхні кути відформовують у лапу.

Влаштування водоприймальної частини бетонного колодязя

строительство бетонного колодцаВлаштування водоприймальної частини бетонного колодязя просте. Якщо ґрунт м'який, сипучий, то при досягненні водоносного шару під нижнє кільце підводять дерев'яну підлогу і на неї насипають фільтраційний шар, що складається з промитого піску і гравію. При твердих ґрунтах фільтр поміщають прямо на дно.

Над поверхнею землі стовбур бетонного колодязя височіє від 0,7 до 0,8 м. Оголовок колодязя утеплюють, щоб не турбуватися про колодязь узимку. Навколо бетонного колодязя робиться замок із глини, майданчик асфальтується або викладається природним каменем. Обов'язково закривають колодязь кришкою, передбачають надійне кріплення кришки, щоб запобігти нещасним випадкам.

Якщо колодязь регулярно оглядати, доглядати за ним, то свіжа і смачна вода з колодязя буде радувати вас довгі роки.

 
 • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

  27-29 липня 2012 р. Село Криве, Житомирська обл.

  Споруда невеликого септика для 4-х осіб. Термін - 2 дні. Ціна - 12 000 грн Далі...

  12-19 травня 2013 р. Село Здвижівка, Київська обл.

  Септик із високим рівнем ґрунтових вод. Термін - 7 днів. Ціна - 28 000 грн Далі...

 • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

  04-11 серпня 2012р. Київ, Осокорки.

  Монтаж автономної каналізації заміського будинку, яка обслуговує 4-х стаціонарно проживаючих осіб. Ухвалено рішення споруджувати приймальний і розподільний колодязі з бетонних кілець, обмежитися одним дренажним полем із щебеню і геотекстилю, довжиною 10 метрів. Термін - 7 днів. Ціна - 24 000 грн. Далі...

 • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

  02-23 вересня 2012 р. Село Ворзель, Київська обл.

  Виконано дуже великий обсяг земельних і монтажних робіт зі встановлення автономної каналізації, розрахованої на 6 мешканців. Каналізація також передбачала можливість паралельного підключення другого будинку. Довжина труби від будинку - близько 30 метрів. Два дренажних поля.
  Термін - 21 день. Ціна - 45 000 грн . Далі...