• Продаж і обслуговування автономних каналізацій. Монтаж септиків. Будуємо різні типи каналізацій - на основі цегли, бетонних кілець, автономних станцій...
 • Акуратність у роботі та мінімум будівельних відходів і сміття. Ми працюємо на репутацію й результат. Будьте впевнені - Ви не пошкодуєте, що довірили свою каналізацію нам!
 • Завжди пропонуємо різні варіанти матеріалів на вибір за різною ціною. Каналізація будується на Ваші гроші, і Вам вирішувати, з чого вона складатиметься. Ми висловимо Вам плюси й мінуси кожного варіанта.
 • Чищення й копання колодязів, продаж декоративних будиночків для колодязів. Копаємо колодязі в Києві та області. Безкоштовний виїзд оцінювача. Заглиблення колодязів. Чищення й дезінфекція
 • Станції і системи біо очищення стічних вод. Септики різної потужності. Практично повне очищення забруднень від органічних домішок. На виході отримується очищена технічна вода.
 • "Змив і забув". На дачі може бути комфортніше, ніж у квартирі. Сучасні системи каналізації не потребують чищення щомісяця і нагадують міську каналізацію.

каналізації та септик

каналізації та септик

Поставте нам запитання


Ваше ім'я
Ваш телефон
Введіть email
Ваше повідомлення чи запитання
Згадайте шкільну арифметику:)
Кільця для септика

Кільця для септика: вигрібна яма по-новому

Телефонуйте: (066) 530-15-13 або (093) 637-56-57


Вартість септика під ключ – від 12 000 грн.

Збір та очищення стічних вод – міра необхідна. Насамперед тому, що вони можуть стати причиною забруднення підземних вод, які, можливо, живлять довколишні свердловини або колодязі. Традиційний спосіб очищення води – використання біоагенів, якими є спеціальні водорості або мікроорганізми. «Сенс» їхнього життя – це переробка забруднень, що накопичуються в септиці, у нейтральні та безпечні для навколишнього середовища сполуки. Ця біологічна реакція має відбуватися у спеціальному резервуарі. Раніше він називався просто вигрібною ямою, зараз ця конструкція стала трохи складнішою і називається септиком.

Кільця для септика: скільки і якого діаметру

кольца для септикаБудь-яка споруда починається з її проектування. Для будівництва септика важливо збагнути, якого обсягу резервуар необхідно спорудити. Це залежить від кількості осіб, які проживають у будинку та від об'єму води, яку вони споживають. Сьогодні, коли практично кожна квартира обладнана лічильниками води, такими цифрами оперує навіть школяр. Найпопулярнішими варіантами септиків є конструкції, побудовані з бетонних кілець, та пластикові септики.

Традиційний варіант септика з бетонних кілець – це колодязь глибиною близько 4-х метрів. Оскільки стандартні кільця для септика мають висоту 90 сантиметрів, то на спорудження таких локальних очисних споруд піде 5 кілець. А ось діаметр цієї споруди може бути різним, оскільки кільця для септика випускаються діаметром від 70 сантиметрів до 2 метрів. Тут кожен вибирає конструкцію самостійно: іноді виявляється, що копати «вшир» зручніше і практичніше, ніж «вглиб».

Кільця для септика: чому саме залізобетонні

Хоча вибір матеріалів для влаштування септика сьогодні досить великий, більшість традиційно вибирають саме залізобетон. Чому саме залізобетонні кільця для септика здаються набагато кращими? Пластик може виявитися тендітним, метал схильний до корозії… Залізобетон – це матеріал, що відрізняється високою міцністю та довговічністю. У цьому може переконатися будь-хто, адже залізобетонні конструкції оточують людину всюди. Такі кільця для септика легко монтуються між собою, а з урахуванням різноманітності залізобетонних виробів, що випускаються, кожен може побудувати септик потрібного йому об'єму, використовуючи типові розміри кілець.

Як виглядає типова конструкція

септик из колецНайпоширеніший діаметр сучасної вигрібної ями – 1 метр. В ідеалі це має бути гідроізольована конструкція, в якій мешкають згадані раніше мікроорганізми. Насправді так відповідально влаштовують свій септик далеко ще не все. Гідроізоляцією часто нехтують ті, у кого поблизу немає колодязів або неглибоких свердловин, а мікроорганізми хоч і нейтралізують небезпеку стічних вод, але продукти їхньої життєдіяльності досить складні. Іншими словами, тут потрібно вже не асенізатор, а чищення септика. Іноді можливість вибрати кільця для септика більшого діаметра здається досить привабливою, адже тоді можна буде зменшити глибину споруди і рідше виникатиме необхідність викликати асенізатор. Такий «раціональний» підхід справі може обернутися додатковими витратами. Неглибока криниця без гідроізоляції може наповнюватися навесні за рахунок підвищення рівня ґрунтових вод, а влітку засихати, утворюючи на дні твердий залишок. Оскільки відходи, що накопичуються в септиці, вважаються ще й природним кольматантом (так називають речовину, яка використовується для закупорювання пір усередині гірської породи), то згодом видаляти ці сухі відходи доведеться або за допомогою брухту, або вже відбійним молотком. До того ж, це скорочує корисний обсяг септика.

Особливості монтажу

монтаж колец для септикаХоча сам пристрій септика з бетонних кілець – справа нехитра, їх монтаж вимагає використання техніки. Звичайно, кілька фізично міцних чоловіків цілком можуть зрушити таке кільце з місця (а кільця для септика діаметром 1 метр важать 600 кг кожне), ці роботи варто все-таки проводити із застосуванням спеціальної техніки. Дуже зручним варіантом є кран-маніпулятор, який може і привезти кільця до місця монтажу, і встановити їх у заздалегідь виритий колодязь. Щоб бетонне кільце не застрягло в колодязі в момент установки, яма має бути помітно більшого діаметру. «Смикати» кільце, що застрягло, з ґрунту спецтехніці заборонено за правилами її експлуатації. Тому краще заздалегідь все прорахувати, ніж оплачувати простий спецтехніки і вручну робити підкоп під залізобетонну конструкцію, що застрягла в колодязі.

 
 • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

  27-29 липня 2012 р. Село Криве, Житомирська обл.

  Споруда невеликого септика для 4-х осіб. Термін - 2 дні. Ціна - 12 000 грн Далі...

  12-19 травня 2013 р. Село Здвижівка, Київська обл.

  Септик із високим рівнем ґрунтових вод. Термін - 7 днів. Ціна - 28 000 грн Далі...

 • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

  04-11 серпня 2012р. Київ, Осокорки.

  Монтаж автономної каналізації заміського будинку, яка обслуговує 4-х стаціонарно проживаючих осіб. Ухвалено рішення споруджувати приймальний і розподільний колодязі з бетонних кілець, обмежитися одним дренажним полем із щебеню і геотекстилю, довжиною 10 метрів. Термін - 7 днів. Ціна - 24 000 грн. Далі...

 • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

  02-23 вересня 2012 р. Село Ворзель, Київська обл.

  Виконано дуже великий обсяг земельних і монтажних робіт зі встановлення автономної каналізації, розрахованої на 6 мешканців. Каналізація також передбачала можливість паралельного підключення другого будинку. Довжина труби від будинку - близько 30 метрів. Два дренажних поля.
  Термін - 21 день. Ціна - 45 000 грн . Далі...