• Продаж і обслуговування автономних каналізацій. Монтаж септиків. Будуємо різні типи каналізацій - на основі цегли, бетонних кілець, автономних станцій...
 • Акуратність у роботі та мінімум будівельних відходів і сміття. Ми працюємо на репутацію й результат. Будьте впевнені - Ви не пошкодуєте, що довірили свою каналізацію нам!
 • Завжди пропонуємо різні варіанти матеріалів на вибір за різною ціною. Каналізація будується на Ваші гроші, і Вам вирішувати, з чого вона складатиметься. Ми висловимо Вам плюси й мінуси кожного варіанта.
 • Чищення й копання колодязів, продаж декоративних будиночків для колодязів. Копаємо колодязі в Києві та області. Безкоштовний виїзд оцінювача. Заглиблення колодязів. Чищення й дезінфекція
 • Станції і системи біо очищення стічних вод. Септики різної потужності. Практично повне очищення забруднень від органічних домішок. На виході отримується очищена технічна вода.
 • "Змив і забув". На дачі може бути комфортніше, ніж у квартирі. Сучасні системи каналізації не потребують чищення щомісяця і нагадують міську каналізацію.

каналізації та септик

каналізації та септик

Поставте нам запитання


Ваше ім'я
Ваш телефон
Введіть email
Ваше повідомлення чи запитання
Згадайте шкільну арифметику:)
Викопати колодязь

Потрібно викопати колодязь?

Вартість будівництва колодязя - від 230 грн за 1 кільце.

Встановлення дубового дна в колодязь.

Телефонуйте: (066) 530-15-13 або (093) 637-56-57

Практично в кожному населеному пункті існує централізоване водопостачання, і вже майже в кожному будинку достатньо відкрити кран, щоб з нього полилася вода. Здавалося б, усе просто, але при цьому переважна більшість росіян не задоволені якістю питної води. Жителі великих міст купують питну бутильовану воду, а жителі сільської місцевості змушені самостійно бурити свердловини або просто копати колодязі, щоб забезпечити свою сім'ю чистою водою належної якості.

Якщо ви живете в приватному будинку, та ще й на своїй землі, і задумалися про вирішення задачі цілорічного забезпечення своєї сім'ї чистою питною водою, то спочатку вирішіть, який варіант вам підійде більше. У принципі варіантів всього два: викопати колодязь або бурити свердловину.

выкопать колодецЯкщо водяний пласт залягає на глибині понад 15 метрів, то вже ні про який колодязь мова не може йти в принципі, тут вихід один: запрошувати фахівців і бурити артезіанську свердловину на воду. Ну а якщо водяний горизонт лежить на глибині від 5 до 15 метрів, то ідеальним буде варіант із колодязем. Тим паче, що, застосовуючи сучасні засоби, можна зробити його джерелом питної води хорошої якості. При цьому ви самі відстежуватимете якість води, займатиметеся обслуговуванням колодязя і не платитимете ні копійки стороннім організаціям.

Отже, ви твердо вирішили викопати колодязь. Не проблема, адже сьогодні існує безліч способів визначити наявність водяної жили в землі. Від народних засобів, якими користувалися ще наші діди і при цьому рідко помилялися, до сучасних ватерпасів, розвідувальних свердловин тощо. Так, і ваші сусіди з колодязем - цінне джерело інформації. Зазвичай водяний пласт іде шириною до кількох кілометрів.

Вибір місця для колодязя це дуже важливий момент. Враховуйте близькість різних об'єктів, присутність яких може значно погіршити якість питної води. Це насамперед вигрібні ями, туалети, господарські будівлі, скотарні двори тощо.

Вибір часу копання колодязя

Найоптимальніший сезон для подібних робіт у середній смузі Росії - це час з липня по вересень. Найкраще викопати колодязь саме в цей час, коли на водяний пласт не впливають ні паводки, ні інші природні явища. До того ж саме в цей час ґрунтові води перебувають на рівні мінімального річного значення.

Вибір типу колодязя

Найпоширеніший тип колодязів на приватних подвір'ях - це шахтний колодязь. Його копають лопатами, практично без застосування додаткового обладнання. Також розрізняють трубчасті, бурові та трубні. Для їх створення необхідна важка техніка, що не завжди зручно для створення колодязя. Тому більшість власників воліють найняти працівників або самостійно спорудити колодязь шахтного типу.

Влаштування колодязя

выкопать колодец в киевской областиБудь-який колодязь складається з декількох частин. Частина, що виступає над землею, називається "оголовок", вона зазвичай невисока і її висота до метра. Її функція - захистити стовбур шахти від потрапляння сміття влітку і замерзання взимку. "Стовбур" - це найбільша частина колодязя, в якому здійснюється транспортування води від джерела до споживача. "Водоприймач" - це нижня частина шахти, в якій накопичується вода для повсякденних потреб.

Стовбур колодязя виконують найчастіше прямокутної або круглої форми, залежно від типу захисного кожуха. Якщо це дерев'яний зруб, то стовбур буде прямокутний, якщо бетонні кільця, то круглий.

Оголовок часто декорують в єдиному стилістичному рішенні, що і вся інша ділянка.

Водоприймач розрізняють за кількома типами пристрою накопичення води. Утім, це більше характерно для південних регіонів, де вода доволі повільно набирається в колодязь, а в нашій місцевості якщо ви потрапили на водяну жилу, то процес наповнення доволі швидкий.

З погляду гігієнічності джерела питної води потрібно викопати колодязь і його шахту стовбура викласти залізобетонними кільцями, проґрунтувавши їх спеціальними будівельними розчинами. Такі колодязі можуть існувати не один десяток років, не потребуючи будь-яких ремонтних робіт. Єдине, що вони вимагають, так це періодичного чищення.

Копка колодязя

если нужно выкопать колодецЯкщо ви прийняли рішення викопати колодязь самостійно, то перш за все приготуйте місце, куди ви будете прибирати ґрунт. Працювати зручно удвох, при цьому часто міняючись з напарником. Пам'ятайте, що вуглекислий газ накопичується внизу і це негативний фактор, як для продуктивності праці, так і для самопочуття копальників.

Інструмент для копки застосовуйте тільки надійний і справний. Держаки лопат мають бути меншими, ніж діаметр стовбура шахти колодязя. Ґрунт, що піднімається, у відрі на мотузці обов'язково транспортується в спеціально відведене місце, а найчастішим його застосуванням слугує нівелювання ділянки.

Залізобетонні кільця укладають по черзі, виймаючи ґрунт з-під попереднього. Масивні, масою близько 600 кг, легко просаджують ґрунт. Ваше завдання, використовуючи рівень, відстежувати вертикальність стовбура шахти колодязя. Кільця стягуйте будівельними скобами, використовуючи для цього будівельний молоток.

За появи перших ознак води не зупиняйтеся, необхідно дійти до джерела води. Цівка буває дуже схожа на прорив трубопроводу з водою. У народі про неї кажуть "б'є чирком". Зробіть відсипання дрібною галькою для влаштування природного фільтра, виклавши її на основу водоприймача, у такий спосіб позбувшись суспензії, яка здіймається під час роботи насоса або просто підйому води.

Якщо ви не впевнені, що якісно зробите весь обсяг робіт, то, безсумнівно, краще цю роботу довірити професіоналам своєї справи і тоді точно ваш колодязь тішитиме всіх кришталево-чистою водою цілий рік!

 
 • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

  27-29 липня 2012 р. Село Криве, Житомирська обл.

  Споруда невеликого септика для 4-х осіб. Термін - 2 дні. Ціна - 12 000 грн Далі...

  12-19 травня 2013 р. Село Здвижівка, Київська обл.

  Септик із високим рівнем ґрунтових вод. Термін - 7 днів. Ціна - 28 000 грн Далі...

 • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

  04-11 серпня 2012р. Київ, Осокорки.

  Монтаж автономної каналізації заміського будинку, яка обслуговує 4-х стаціонарно проживаючих осіб. Ухвалено рішення споруджувати приймальний і розподільний колодязі з бетонних кілець, обмежитися одним дренажним полем із щебеню і геотекстилю, довжиною 10 метрів. Термін - 7 днів. Ціна - 24 000 грн. Далі...

 • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

  02-23 вересня 2012 р. Село Ворзель, Київська обл.

  Виконано дуже великий обсяг земельних і монтажних робіт зі встановлення автономної каналізації, розрахованої на 6 мешканців. Каналізація також передбачала можливість паралельного підключення другого будинку. Довжина труби від будинку - близько 30 метрів. Два дренажних поля.
  Термін - 21 день. Ціна - 45 000 грн . Далі...