• Продаж і обслуговування автономних каналізацій. Монтаж септиків. Будуємо різні типи каналізацій - на основі цегли, бетонних кілець, автономних станцій...
  • Акуратність у роботі та мінімум будівельних відходів і сміття. Ми працюємо на репутацію й результат. Будьте впевнені - Ви не пошкодуєте, що довірили свою каналізацію нам!
  • Завжди пропонуємо різні варіанти матеріалів на вибір за різною ціною. Каналізація будується на Ваші гроші, і Вам вирішувати, з чого вона складатиметься. Ми висловимо Вам плюси й мінуси кожного варіанта.
  • Чищення й копання колодязів, продаж декоративних будиночків для колодязів. Копаємо колодязі в Києві та області. Безкоштовний виїзд оцінювача. Заглиблення колодязів. Чищення й дезінфекція
  • Станції і системи біо очищення стічних вод. Септики різної потужності. Практично повне очищення забруднень від органічних домішок. На виході отримується очищена технічна вода.
  • "Змив і забув". На дачі може бути комфортніше, ніж у квартирі. Сучасні системи каналізації не потребують чищення щомісяця і нагадують міську каналізацію.

каналізації та септик

каналізації та септик

Поставте нам запитання


Ваше ім'я
Ваш телефон
Введіть email
Ваше повідомлення чи запитання
Згадайте шкільну арифметику:)
Системи каналізації

Системи каналізації

Вартість септика під ключ - від 12 000 грн.

Телефонуйте: (066) 530-15-13 або (093) 637-56-57

Буквально 5-10 років тому, в момент, коли перед новоспеченим щасливим власником нового будинку поставала проблема організації автономної каналізації, то особливо голову довго ламати не доводилося і назрівало єдине вирішення питання: злив відпрацьованих вод у відповідну ємність (вигрібну яму) з подальшою утилізацією за допомогою спеціально обладнаної машини.

системы канализацииЧас не стоїть на місці. Про варіант утилізації відпрацьованих вод господарі думають ще на етапі планування спорудження споруди, адже всі необхідні креслення мають бути присутніми ще на дозвільній документації до майбутнього об'єкта. Якщо розглядати каналізацію дуже примітивно, то її можна уявити у вигляді, зазвичай, пластикових труб різного діаметру, які з'єднують Ваші унітази та раковини і об'єкт утилізації стічних вод (асенізаційна яма або поле септика). Для чого взагалі обтяжувати себе будівництвом подібної автономної системи каналізації, якщо можна з радістю використовувати міські комунікації загального користування, адже, незважаючи на загальне зубожіння ЖЕКів, зазвичай каналізація функціонує більш-менш справно? На жаль, МіськВодоКанал відмовиться тягнути водовідвідну лінію до Вашої дачі на березі моря, до того ж зрідка виникають форс-мажорні обставини, через які підключення до міської мережі неможливе з технічних причин.

Міські каналізаційні комунікації

За своєю структурою та призначенням, каналізації існують різні: зливові, промислові та внутрішньобудинкові комунальні, які перебувають на балансі міських комунальних служб. Зливові системи каналізації прибирають дощову, або ту, що виникла під час комунальних аварій, воду, а також забезпечують відведення зайвої води з дахів житлових і промислових будівель під час злив і дощів. Якщо диференціювати системи каналізації за їхнім місцерозташуванням, то вони поділяються на внутрішньобудинкові та системи зовнішньої дислокації, що призначені для скидання води за межі заводів, міст і сіл на промислові водоочисні об'єкти. У рамках міста каналізаційна структура являє собою досить велику мережу труб та інших комунікацій, до складу якої і входять ті самі, горезвісні, унітаз і раковина, до яких ми так звикли. Кожен елемент квартирної сантехніки має тоненьку трубу, якою вода потрапляє в центральну трубу в під'їзді, яка розташована вертикально (стояк). Далі в підвалі, кожен такий стояк приєднаний до спеціальної горизонтальної труби, яка і випускає нашу з Вами, відпрацьовану водичку в міську систему каналізації, що розташована за межами нашого будинку і знаходиться глибше, ніж рівень промерзання землі. Ця комунальна мережа вже виводить воду в бік очисної споруди або септика, але септики використовуються тільки для окремо взятих будинків або котеджів, оскільки є елементом автономної системи каналізації.

системы канализации в киевеПід час монтажу, всіма нами гаряче улюбленої, комунальної системи відведення очисних вод, є кілька важливих моментів. Встановлення та проектування всієї каналізаційної системи здійснюється так, щоб край каналізаційної труби, вертикальної, яка розташована в під'їзді, був розміщений вище рівня даху житлового будинку з тих міркувань, щоб гази, що виділяються зі стічних вод, завдяки різниці тиску, мали можливість самі по собі підніматися вгору, прямо в атмосферу, тим самим позбавляючи нас радості нюхати все це. Само-собою зрозуміло, що в міську систему каналізації потрапляє не тільки вода з наших унітазів і раковин, квартир і будинків, вся ця складна структура також виводить воду з численних міських об'єктів - ресторанів, лікарень, автомийок, шкіл та магазинів. Вода з автономних систем опалення, центральних опалювальних систем, відправляється туди ж.

Автономні способи очищення відпрацьованих вод.

Як правило, пересічний громадянин, який зовсім нещодавно став, або тільки збирається стати, господарем заміського будинку, котеджу або дачі, стикається з проблемою вибору, - який же тип автономної системи каналізації вибрати. Інтернет і бігборди просто "кричать" про переваги того чи іншого способу, але людині потрібна незалежна оцінка плюсів і мінусів кожного з варіантів. Читайте нижче про різні варіанти вирішення утилізації непотрібної води.

Дренажна (вигрібна) яма.

Найпростіший і найдешевший спосіб очищення та утилізації очисних вод. Працює за принципом механічного очищення води специфічною очисною особливістю ґрунту землі. На першому етапі брудна вода потрапляє в спеціально викопану й обладнану очисну яму, де відносно чиста частина води вбирається в ґрунт, механічно звільняючись від великих фракцій. Решта, густіша маса, осідає на дні вигрібної ями і починає бродити і канализационные системыперегнивати, при цьому процес супроводжується активним газоутворенням. У результаті більше половини маси йде в ґрунт, висвітлюючись і очищаючись по дорозі. Мікроорганізми, які брали участь у процесі розкладання осаду, також йдуть у ґрунт. Цей природний процес більш активно відбувається в теплу пору року. Під ямою доцільно побудувати очисне поле, для поліпшеної фільтрації та механічної обробки стічних вод. Побудувавши подібну систему каналізації, виникає періодична необхідність у виклику спеціальної машини, яка витягне осад із вигрібної ями, що не розчинився.

У цього типу очисної системи, безсумнівно, є дуже велика низка переваг. Дренажна яма не споживає електрику, не потрібно періодично використовувати ніяких ферментів для розпаду осаду стічних вод. Вона вкрай проста у влаштуванні та подальшій експлуатації і дуже немало важливий аргумент - спорудження такої системи обійдеться Вам у відносно невелику суму!

До мінусів цієї простої споруди ми віднесемо: 1. Не на кожному шматочку землі Ви зможете побудувати вигрібну яму; - іноді Вам можуть завадити деякі природні фактори, такі як близьке розташування ґрунтових вод до поверхні або невідповідний склад ґрунту. Якщо ґрунт не відповідає Вашим вимогам (погано фільтрує воду або не фільтрує взагалі), Вам може знадобитися встановлення додаткових споруд під Вашою вигрібною ямою, таких як фільтрувальне гравійне поле або обладнане піщане поле. Іноді ці пристрої об'єднують в єдиний очисний комплекс, глибиною близько двох метрів, що складається з піску, щебеню, дренажних труб і зовні нагадує листковий пиріг, призначений для очищення та утилізації води. Також до мінуса можна віднести специфічний запах, який практично неможливо утилізувати, навіть за еталонного монтажу такої каналізаційної системи.

Септик як система каналізації

Вони існують двох типів за способом аерації - природні та з примусовою аерацією. Очищення води в септиках відбувається як механічним шляхом, так і за допомогою біологічної переробки мікроорганізмами. За допомогою механічного очищення, вода позбавляється великих вкраплень бруду та інших відходів, все інше піддається іншому виду очищення - біологічному, який є найпрогресивнішим та найоптимальнішим на сьогоднішній день. Адже тільки за допомогою спеціальних ферментів, під час глибокого біологічного очищення, можна домогтися цифри 99% очищення. Це означає, що в такій системі каналізації бруд і шкідливі домішки не накопичуються в осаді, як у вигрібній ямі, а просто переробляються, що дає змогу отримати очищення стічних вод без накопичення осаду і без необхідності виклику асенізаційної машини. мабуть, це найкращий спосіб очищення стічних вод на сьогоднішній день.

системы канализацииЯк це працює? Мікроорганізми руйнують органічні речовини, що містяться в стічній воді, оскільки харчуються ними. У результаті цього "травлення" відбувається повний розпад токсичних органічних речовин на абсолютно нешкідливі, неорганічні. Терміни роботи такої системи досить великі і досягають 20 років. У процесі поїдання мікроорганізмами органічних речовин, бактеріям необхідна велика кількість кисню. Ось тут то і вступають у гру системи каналізації з примусовою аерацією, які, за допомогою побутового компресора, "постачають" мікроорганізмам таке необхідне повітря...

У різних септиках процес поїдання органіки бактеріями відбувається на спеціальних полях зрошення, полях фільтрації, в біофільтрах або в спеціальних ємностях - аеротенках. Для автономних систем каналізації пріоритетно використовувати саме біофільтри та аеротенки. У таких системах спеціально відтворюються найкомфортніші для бактерій умови, за яких їхній "апетит" найбільший. Дуже рідко в таких очисних системах використовують хімічні сполуки, наприклад для ліквідації зайвих концентрацій фосфатів у забруднених водах (однак це не належить до хімічних способів очищення води).

 
  • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

    27-29 липня 2012 р. Село Криве, Житомирська обл.

    Споруда невеликого септика для 4-х осіб. Термін - 2 дні. Ціна - 12 000 грн Далі...

    12-19 травня 2013 р. Село Здвижівка, Київська обл.

    Септик із високим рівнем ґрунтових вод. Термін - 7 днів. Ціна - 28 000 грн Далі...

  • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

    04-11 серпня 2012р. Київ, Осокорки.

    Монтаж автономної каналізації заміського будинку, яка обслуговує 4-х стаціонарно проживаючих осіб. Ухвалено рішення споруджувати приймальний і розподільний колодязі з бетонних кілець, обмежитися одним дренажним полем із щебеню і геотекстилю, довжиною 10 метрів. Термін - 7 днів. Ціна - 24 000 грн. Далі...

  • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

    02-23 вересня 2012 р. Село Ворзель, Київська обл.

    Виконано дуже великий обсяг земельних і монтажних робіт зі встановлення автономної каналізації, розрахованої на 6 мешканців. Каналізація також передбачала можливість паралельного підключення другого будинку. Довжина труби від будинку - близько 30 метрів. Два дренажних поля.
    Термін - 21 день. Ціна - 45 000 грн . Далі...