• Продаж і обслуговування автономних каналізацій. Монтаж септиків. Будуємо різні типи каналізацій - на основі цегли, бетонних кілець, автономних станцій...
  • Акуратність у роботі та мінімум будівельних відходів і сміття. Ми працюємо на репутацію й результат. Будьте впевнені - Ви не пошкодуєте, що довірили свою каналізацію нам!
  • Завжди пропонуємо різні варіанти матеріалів на вибір за різною ціною. Каналізація будується на Ваші гроші, і Вам вирішувати, з чого вона складатиметься. Ми висловимо Вам плюси й мінуси кожного варіанта.
  • Чищення й копання колодязів, продаж декоративних будиночків для колодязів. Копаємо колодязі в Києві та області. Безкоштовний виїзд оцінювача. Заглиблення колодязів. Чищення й дезінфекція
  • Станції і системи біо очищення стічних вод. Септики різної потужності. Практично повне очищення забруднень від органічних домішок. На виході отримується очищена технічна вода.
  • "Змив і забув". На дачі може бути комфортніше, ніж у квартирі. Сучасні системи каналізації не потребують чищення щомісяця і нагадують міську каналізацію.

каналізації та септик

каналізації та септик

Поставте нам запитання


Ваше ім'я
Ваш телефон
Введіть email
Ваше повідомлення чи запитання
Згадайте шкільну арифметику:)
Копка колодязя

Копка колодязів

Вартість будівництва колодязя - від 230 грн за 1 кільце.

Встановлення дубового дна в колодязь.

Телефонуйте: (066) 530-15-13 або (093) 637-56-57

Колодязь у заміському будинку: данина моді чи джерело водоносної жили?

Життя за містом має свої особливості, тут хочеться єднання з природою, відпочинку від метушні великого міста, розміреності. Уже звичними оку стали на ділянках зелені арки, альтанки, невеликі фонтани та різноманітні малі архітектурні форми. Вони наповнюють життя в передмісті затишком, сприяють створенню краси та естетики на ділянці, роблять її зручною і привабливою.

копка колодцаПобудувавши заміський будинок, господар починає займатися благоустроєм і облагороджуванням ділянки. Багато власників звернули свої погляди на такий елемент оформлення ділянки, як колодязь. Звичний колись російському пейзажу журавель колодязя витіснив водопровід, проте навіть у російській глибинці не скрізь побачиш красиво оформлений, побудований за всіма правилами цієї непростої справи, колодязь. Майстрів, які займаються копанням колодязів, поважали, цінували, адже вони могли відшукати водоносну жилу зі смачною водою, тим самим забезпечивши мешканців на довгі роки водою для пиття та інших потреб. За колодязем доглядали, стежили за чистотою прилеглої території, підсипали дренажний шар.

Добре, що зараз власники елітних будинків і прості дачники відроджують традицію зведення колодязів на ділянках, які слугують не тільки прикрасою, а й виконують цілком утилітарні функції.

Технологія копки колодязя

Колодязь має дві складові частини:

Наземна частина, та, що викликає захват у оточуючих різноманітністю форм і польоту фантазії. Будиночок для колодязя можна придумати самому або ознайомитися з проектами на будівельних сайтах і у фірмах, що торгують деревом.

Підземна частина, та, яка вимагає великих зусиль, це найбільш трудомістка складова під час копання колодязя. Важливо визначитися, чи будете ви копати колодязь самі, чи запросите професіоналів. Зараз достатньо фірм, що займаються копанням колодязів. Весь процес зведеться до такого приблизного переліку необхідних дій та їхньої послідовності:

- Виїзд гідрогеолога на місце і визначення глибини залягання водоносного шару, складання кошторису на витратні матеріали та обсяг робіт.
- Транспортування і розвантаження всіх складових майбутнього колодязя на ділянку.
- Ручне копання колодязя бригадою, встановлення кілець, герметизація швів, відсипання дренажного шару.
- Підписання акта приймання колодязя.

копание колодцевПеред початком копання колодязя треба визначити місце майбутнього колодязя. Воно має розташовуватися подалі від очисних споруд, лазень та інших господарських будівель. Зруб колодязя має добре проглядатися з усіх боків, адже він же з часом перетвориться на маленький шедевр садової архітектури вашої ділянки. Водоносна жила в цьому місці має бути найближче розташована до поверхні землі. Це дасть змогу заощадити частину коштів на бетонні кільця і трудомістку роботу. Поцікавтеся заздалегідь у місцевих жителів якістю води в цих місцях, можна зробити лабораторний аналіз складу води в санепідемстанції, щоб переконатися, чи придатна вона для пиття, чи тільки для господарських потреб.

Дерев'яний зруб у колодязі вже давно не роблять, оскільки він недовговічний, хоча деякі власники заміських будинків дотримуються старовинних традицій, шукають майстрів і роблять зруби колодязів із міцних порід дерева, стійких до гниття. Шахтні колодязі споруджують двома способами - відкритим і закритим, усе залежить від ґрунтів, їхньої міцності.

Якщо ґрунт міцний, наприклад, суглинок або глина, то вручну викопується шахта за розміром діаметра кілець і до глибини залягання водоносного шару, потім за допомогою лебідки і триноги акуратно опускаються залізобетонні кільця. Кільця скобуються між собою, проводиться їх повна гідроізоляція. На дно відсипається дренажний шар, що складається з піску і щебеню. Зазор між кільцями і виритою шахтою засипається піском, робиться вимощення з плитки або асфальту. Залишається тільки спорудити красиву надземну частину, колодязем можна користуватися.

Якщо ґрунт сипучий, наприклад, пісок або супісок, то застосовують закритий спосіб копання колодязя. Встановлюється на місце майбутнього колодязя перше залізобетонне кільце, ґрунт із нього вибирають, під власною вагою кільце осідає вниз, на нього встановлюють наступне кільце і так до досягнення водоносного шару. Далі роботи проводяться точно такі самі, як і при відкритому способі.

Весь процес займе не більше 3-4 днів. Крім того, фірми, як правило, дають гарантію на герметичність швів колодязя на 1 рік.

Копка колодязя своїми руками: яких правил слід дотримуватися?

Можна зайнятися спорудженням колодязя і самому, але для цього потрібен помічник, одному не впоратися. Краще зайнятися копанням колодязя в жовтні, рівень ґрунтових вод опускається максимально низько, вода не заважатиме працювати. Кільця купуйте діаметром не менше метра, щоб можна було розвернутися з короткою лопатою, невисокі, інакше дуже важко їх буде виставити в шахту.

Дотримуйтесь техніки безпеки, особливо на сипучих ґрунтах, страхувальну мотузку завжди потрібно опустити в шахту. Якщо глибина залягання води понад 6 метрів, краще заплатіть гроші фахівцям, копання колодязя буде дуже трудомістким. Витрати на спорудження колодязя забудуться, а задоволення від того, що на ділянці є справжній колодязь, залишиться з вами на все життя.

 
  • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

    27-29 липня 2012 р. Село Криве, Житомирська обл.

    Споруда невеликого септика для 4-х осіб. Термін - 2 дні. Ціна - 12 000 грн Далі...

    12-19 травня 2013 р. Село Здвижівка, Київська обл.

    Септик із високим рівнем ґрунтових вод. Термін - 7 днів. Ціна - 28 000 грн Далі...

  • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

    04-11 серпня 2012р. Київ, Осокорки.

    Монтаж автономної каналізації заміського будинку, яка обслуговує 4-х стаціонарно проживаючих осіб. Ухвалено рішення споруджувати приймальний і розподільний колодязі з бетонних кілець, обмежитися одним дренажним полем із щебеню і геотекстилю, довжиною 10 метрів. Термін - 7 днів. Ціна - 24 000 грн. Далі...

  • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

    02-23 вересня 2012 р. Село Ворзель, Київська обл.

    Виконано дуже великий обсяг земельних і монтажних робіт зі встановлення автономної каналізації, розрахованої на 6 мешканців. Каналізація також передбачала можливість паралельного підключення другого будинку. Довжина труби від будинку - близько 30 метрів. Два дренажних поля.
    Термін - 21 день. Ціна - 45 000 грн . Далі...