• Продаж і обслуговування автономних каналізацій. Монтаж септиків. Будуємо різні типи каналізацій - на основі цегли, бетонних кілець, автономних станцій...
 • Акуратність у роботі та мінімум будівельних відходів і сміття. Ми працюємо на репутацію й результат. Будьте впевнені - Ви не пошкодуєте, що довірили свою каналізацію нам!
 • Завжди пропонуємо різні варіанти матеріалів на вибір за різною ціною. Каналізація будується на Ваші гроші, і Вам вирішувати, з чого вона складатиметься. Ми висловимо Вам плюси й мінуси кожного варіанта.
 • Чищення й копання колодязів, продаж декоративних будиночків для колодязів. Копаємо колодязі в Києві та області. Безкоштовний виїзд оцінювача. Заглиблення колодязів. Чищення й дезінфекція
 • Станції і системи біо очищення стічних вод. Септики різної потужності. Практично повне очищення забруднень від органічних домішок. На виході отримується очищена технічна вода.
 • "Змив і забув". На дачі може бути комфортніше, ніж у квартирі. Сучасні системи каналізації не потребують чищення щомісяця і нагадують міську каналізацію.

каналізації та септик

каналізації та септик

Поставте нам запитання


Ваше ім'я
Ваш телефон
Введіть email
Ваше повідомлення чи запитання
Згадайте шкільну арифметику:)
Насоси для каналізації

Насоси для каналізації в заміському будинку

Телефонуйте: (066) 530-15-13 або (093) 637-56-57


Вартість септика під ключ – від 12 000 грн.

Насоси для каналізації – необхідне обладнання у системах відведення стічних вод. Вони встановлюються і у приватних заміських будинках, і промислових підприємствах. При правильному виборі потужності вони легко впораються з перекачуванням стічних вод у масштабі окремо взятого будинку, зможуть забезпечити роботу каналізаційної системи цілого агропромислового комплексу.

Яку перевагу дають насоси для каналізації у приватному будинку?

насосы для канализацииПроблема водовідведення може вирішуватись у заміському будинку декількома шляхами. Пощастило тим, чий будинок підключено до системи каналізації централізованого типу. Це дає такий самий комфорт, як проживання у міській квартирі. Можна облаштувати на заміській ділянці стічної яму, проте її здатності, напевно, буде недостатньо, якщо в будинку постійно проживає велика родина. Насоси для каналізації – простий спосіб вирішити проблему водовідведення та розташувати сантехнічні прилади у запланованих, а не лише допустимих місцях.

Насоси для каналізації примусового типу дійсно дозволяють не звертати уваги на розташування кухні, ванної або туалетної кімнати. Наприклад, душову або пральню можна сміливо запланувати в підвальному приміщенні, не звертаючи уваги на той факт, що вони будуть розташовані нижче, ніж рівень зовнішньої каналізації. Достатньо обладнати їх компактною автоматичною каналізаційною системою. В основі таких систем лежать насоси примусового типу.

Насоси для каналізації: як працює система?

канализационные насосыСистема примусової каналізації складається з накопичувального бака, насоса та пульта управління. Працює система дуже просто. Від сантехнічних приладів стічні води потрапляють у накопичувальний бак. Він укомплектований датчиком рівня, який спрацьовує при заповненні ємності. Як тільки датчик спрацьовує, включається насос, який видаляє накопичені в бачку стічні води по напірних трубах в змонтований поблизу септик. Накопичувальний бак може встановлюватися як на окремий сантехнічний прилад, так і на їх групу. Якщо в цій групі є унітаз, то насос повинен бути укомплектований подрібнювачем. Це неодмінна умова для фекальних стоків. Каналізаційні насоси, укомплектовані подрібнювачами, дозволяють зменшити діаметр труб для перекачування стоків і унеможливлюють їх засмічення в процесі експлуатації.

Відвідні труби мають діаметр близько 40 мм. Прокладати їх можна будь-де: і за гіпсокартонною обшивкою стін, і в бетонній стяжці підлоги, і навіть під навісними стелями. При цьому каналізаційна установка, обладнана насосом, легко може перекачувати стічні води на висоту до десяти метрів і на відстань до ста метрів по горизонту. Тут не потрібно планувати ухил. Система працюватиме навіть при використанні гнутої труби – викривлення труби ніяк не позначаться на її пропускній здатності.

Насоси для каналізації: компактні рішення для комфорту

насосы для принудительной циркуляцииНе варто думати, що насосна каналізаційна установка – це величезний накопичувальний бак, для якого необхідно запланувати окреме приміщення та змонтувати павутину труб. Сучасні побутові насоси для каналізації, які використовуються для вирішення проблем водовідведення в приватних будинках, настільки компактні, що часом важко (а іноді й зовсім неможливо) помітити. Наприклад, модель насоса для підвісного унітазу, що вбудовується, настільки компактна, що легко сховається в ніші, зашитій гіпсокартоном. Товщина такого насоса насправді трохи більше десяти сантиметрів, при цьому до нього з легкістю можна підключити ще й умивальник, що стоїть поруч. Для душової кімнати також є спеціальні компактні моделі. Оскільки в цьому випадку зовсім необов'язково встановлювати модель з подрібнювачем, що насос для душової кабіни легко сховається під душовим піддоном, де його існування навряд чи хтось здогадається.

Є й потужніші моделі, які є, по суті, справжньою каналізуючою міні-станцією, яка обслуговує окремо взятий будинок. До неї підключаються всі види сантехнічного обладнання: від унітазів, біде та рукомийників до пральних та посудомийних машин. Збираючи всі стічні води і подрібнюючи тверді частинки, які у неї, ця станція з допомогою того ж насоса відправляє перероблені стічні води каналізацію. Таке обладнання для зручності та безпеки користування ним додатково забезпечується зовнішньою сигналізацією: як світловим, так і звуковим. У разі виникнення будь-якої несправності або непередбаченого засмічення насоса починає працювати сигналізація, а насос припиняє свою роботу.

 
 • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

  27-29 липня 2012 р. Село Криве, Житомирська обл.

  Споруда невеликого септика для 4-х осіб. Термін - 2 дні. Ціна - 12 000 грн Далі...

  12-19 травня 2013 р. Село Здвижівка, Київська обл.

  Септик із високим рівнем ґрунтових вод. Термін - 7 днів. Ціна - 28 000 грн Далі...

 • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

  04-11 серпня 2012р. Київ, Осокорки.

  Монтаж автономної каналізації заміського будинку, яка обслуговує 4-х стаціонарно проживаючих осіб. Ухвалено рішення споруджувати приймальний і розподільний колодязі з бетонних кілець, обмежитися одним дренажним полем із щебеню і геотекстилю, довжиною 10 метрів. Термін - 7 днів. Ціна - 24 000 грн. Далі...

 • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

  02-23 вересня 2012 р. Село Ворзель, Київська обл.

  Виконано дуже великий обсяг земельних і монтажних робіт зі встановлення автономної каналізації, розрахованої на 6 мешканців. Каналізація також передбачала можливість паралельного підключення другого будинку. Довжина труби від будинку - близько 30 метрів. Два дренажних поля.
  Термін - 21 день. Ціна - 45 000 грн . Далі...