• Продаж і обслуговування автономних каналізацій. Монтаж септиків. Будуємо різні типи каналізацій - на основі цегли, бетонних кілець, автономних станцій...
  • Акуратність у роботі та мінімум будівельних відходів і сміття. Ми працюємо на репутацію й результат. Будьте впевнені - Ви не пошкодуєте, що довірили свою каналізацію нам!
  • Завжди пропонуємо різні варіанти матеріалів на вибір за різною ціною. Каналізація будується на Ваші гроші, і Вам вирішувати, з чого вона складатиметься. Ми висловимо Вам плюси й мінуси кожного варіанта.
  • Чищення й копання колодязів, продаж декоративних будиночків для колодязів. Копаємо колодязі в Києві та області. Безкоштовний виїзд оцінювача. Заглиблення колодязів. Чищення й дезінфекція
  • Станції і системи біо очищення стічних вод. Септики різної потужності. Практично повне очищення забруднень від органічних домішок. На виході отримується очищена технічна вода.
  • "Змив і забув". На дачі може бути комфортніше, ніж у квартирі. Сучасні системи каналізації не потребують чищення щомісяця і нагадують міську каналізацію.

каналізації та септик

каналізації та септик

Поставте нам запитання


Ваше ім'я
Ваш телефон
Введіть email
Ваше повідомлення чи запитання
Згадайте шкільну арифметику:)
Кільця для колодязя

Кільця для колодязя

 

Вартість будівництва колодязя - від 230 грн за 1 кільце.

Встановлення дубового дна в колодязь.

Телефонуйте: (066) 530-15-13 або (093) 637-56-57

Різновиди кілець для колодязя та особливості їх встановлення.

Колодязь на своїй земельній ділянці воліє мати кожен розсудливий господар, щоб не залежати від примх центрального водопостачання, якщо таке взагалі є в наявності. Однак сфера використання колодязних кілець не обмежується будівництвом колодязя на дачній ділянці або біля будинку. Без них неможливо обійтися під час влаштування жодної інженерної мережі, зокрема газопровідної, каналізаційної або телекомунікаційної.

Кільця для колодязя - це по суті його стіни. Додайте до них кришки, що зміцнюють днище і є перекриттям, і отримаєте готовий колодязь.

Кільця бувають: цегляні, дерев'яні та залізобетонні. Безумовно, де-небудь на дачній ділянці або заміському будинку хочеться мати естетичний дерев'яний колодязь. Однак вартість дерев'яних і цегляних кілець висока, тимчасові витрати на спорудження великі, а термін служби незначний. Людство не придумало нічого міцнішого, ніж залізобетон. Тому для міцності і довговічності колодязя, з метою зниження витрат використовуються в основному кільця залізобетонні. Тому розповімо про них докладніше.

З чого роблять кільця для колодязя?

кольца для колодцаОсновою для виробництва цієї продукції слугують важкі бетони (класи не нижче В10 і аж до В-25), коефіцієнти водонепроникності - починаючи від W4, морозостійкість бетону має бути не нижчою за F 100. Сталь, дріт, напружена арматура - другий компонент, що надає кільцям залізної міцності.

Технологія виробництва кілець для колодязя точно вивірена і випробувана протягом десятиліть. Розрізняють два способи виробництва:

Перший спосіб - вібропресування, яке полягає в тому, що в напівформи укладають для початку арматуру, заливають потім бетон і утрамбовують вібратором. У результаті мають: геометричну точність, відповідну щільність структури, високу водонепроникність;

Другий варіант - виробництво за допомогою центрифуги. У форми, поміщені на піддон, заливається бетон. Секрет у тому, що в цей час починає діяти центрифуга. Завдяки обертанню і дії відцентрових сил бетон розподіляється по всій формі і застигає. Далі йде термообробка кільця. І результат - кільця для колодязя, що відповідають усім технічним параметрам.

Розрізняють такі види кілець залізобетонних залежно від сфери їх застосування:

- для влаштування газопровідних колодязів;

- каналізаційні;

- водопровідні кільця для колодязя.

За технічними характеристиками кільця із залізобетону підрозділяються

кольца для постройки колодцев1. звичайні або стінові кільця для колодязя. Випускаються вони без додаткових елементів для кріплення, сполучення. Метод їх встановлення простий: кільця встановлюють одне на одне і за допомогою бетонного розчину виконують герметизацію стиків. Безумовно, міцність такої конструкції невисока. Існує ризик зрушення ґрунту, що призведе до руйнування колодязної конструкції.

2. Добірні. По суті ті ж самі стінові, основна відмінність - нестандартні розміри. Потрібні такі кільця при спорудженні колодязів з нестандартними глибинами. Зістикувавши стінові кільця з добірними, можна отримати потрібну висоту колодязя.

3. опорні. Цей тип кілець необхідний для подальшого влаштування люка. Встановлюються вони безпосередньо перед верхньою плитою, що служить для перекриття.

4. Забезпечені дном кільця для колодязя. Аналогічні стіновим, відмінність - мають дно. Відповідно укладаються вниз колодязя.

кольца для устанвоки колодца5. Замкові. За конструкцією схожі на звичайні кільця для колодязя. Відмінність - наявність з'єднання типу замок. Саме цьому типу віддають перевагу професіонали при влаштуванні колодязів. Пояснюється це просто. Завдяки наявності чотирьох виступів на верхньому боці і пазів на нижньому, конструкція, що збирається з таких кілець, має міцне з'єднання, фіксацію, в результаті - неможливість вільного переміщення в горизонтальному напрямку. Ще однією перевагою цього виду є наявність канавки (розташовується на верхній частині кільця). Заповнивши дану виїмку бетонним розчином і уклавши в неї ущільнювач з гуми, забезпечують підвищену герметизацію стиків між кільцями. По-третє, хотілося б відзначити, що замкові кільця для колодязя армовані двома-трьома витками з металевого дроту, що позитивно позначається на міцності виробу.

Укладання кілець із залізобетону проводиться з використанням спеціальної техніки, кранів. Заздалегідь має бути підготовлено місце для їхнього монтажу. Далі кільця ставлять, як у пірамідці (одне поверх іншого), скріплюючи їх між собою бетонним розчином. Непогано буде подбати про додаткову гідроізоляцію, тоді колодязь прослужить вічно.

Отже, ви вже зрозуміли: хороший колодязь - це якісні кільця із залізобетону, правильний монтаж і додаткова гідроізоляція.

 
  • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

    27-29 липня 2012 р. Село Криве, Житомирська обл.

    Споруда невеликого септика для 4-х осіб. Термін - 2 дні. Ціна - 12 000 грн Далі...

    12-19 травня 2013 р. Село Здвижівка, Київська обл.

    Септик із високим рівнем ґрунтових вод. Термін - 7 днів. Ціна - 28 000 грн Далі...

  • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

    04-11 серпня 2012р. Київ, Осокорки.

    Монтаж автономної каналізації заміського будинку, яка обслуговує 4-х стаціонарно проживаючих осіб. Ухвалено рішення споруджувати приймальний і розподільний колодязі з бетонних кілець, обмежитися одним дренажним полем із щебеню і геотекстилю, довжиною 10 метрів. Термін - 7 днів. Ціна - 24 000 грн. Далі...

  • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

    02-23 вересня 2012 р. Село Ворзель, Київська обл.

    Виконано дуже великий обсяг земельних і монтажних робіт зі встановлення автономної каналізації, розрахованої на 6 мешканців. Каналізація також передбачала можливість паралельного підключення другого будинку. Довжина труби від будинку - близько 30 метрів. Два дренажних поля.
    Термін - 21 день. Ціна - 45 000 грн . Далі...