• Продаж і обслуговування автономних каналізацій. Монтаж септиків. Будуємо різні типи каналізацій - на основі цегли, бетонних кілець, автономних станцій...
 • Акуратність у роботі та мінімум будівельних відходів і сміття. Ми працюємо на репутацію й результат. Будьте впевнені - Ви не пошкодуєте, що довірили свою каналізацію нам!
 • Завжди пропонуємо різні варіанти матеріалів на вибір за різною ціною. Каналізація будується на Ваші гроші, і Вам вирішувати, з чого вона складатиметься. Ми висловимо Вам плюси й мінуси кожного варіанта.
 • Чищення й копання колодязів, продаж декоративних будиночків для колодязів. Копаємо колодязі в Києві та області. Безкоштовний виїзд оцінювача. Заглиблення колодязів. Чищення й дезінфекція
 • Станції і системи біо очищення стічних вод. Септики різної потужності. Практично повне очищення забруднень від органічних домішок. На виході отримується очищена технічна вода.
 • "Змив і забув". На дачі може бути комфортніше, ніж у квартирі. Сучасні системи каналізації не потребують чищення щомісяця і нагадують міську каналізацію.

каналізації та септик

каналізації та септик

Поставте нам запитання


Ваше ім'я
Ваш телефон
Введіть email
Ваше повідомлення чи запитання
Згадайте шкільну арифметику:)
Септики з бетонних кілець

Септики з бетонних кілець: каналізація в окремому будинку

Телефонуйте: (066) 530-15-13 або (093) 637-56-57


Вартість септика під ключ – від 12 000 грн.

Ставши щасливими власниками дачного чи заміського будинку, ми незабаром починаємо замислюватися про те, як зробити його комфортним для проживання. І тут постає питання про пристрій каналізації. Одразу ж постає і проблема вибору. Можна придбати спеціальний пластиковий резервуар, можна пристосувати під резервуар металеву ємність на кшталт цистерни. Багато ж самостійно роблять септики з бетонних кілець.

Проблема стічних вод: чому саме септики із бетонних кілець?

септик из бетонных колецНавіть на дачі чи за містом ніхто не хоче обмежувати себе у користуванні водою. При цьому не можна не задуматися про те, куди саме потраплятимуть усі стічні води, і як потім ця ємність спорожнюватиметься. Стандартний колодязь вже мало кого влаштовує: його швидке наповнення, необхідність постійно викликати асенізатор і миритися з неприємними запахами на заміській ділянці не дуже схильні до безтурботного відпочинку і тим більше неприйнятні при постійному проживанні поруч із цією каналізаційною ємністю. Звичайно, для садогороднього будиночка такий варіант здається цілком терпимим, але що робити мешканцям заміських селищ, де відсутня централізована система каналізації?

У заміського будинку досить велика витрата води. Він автоматично збільшує обсяг стічних вод. Постійні виклики асенізатора – помітний удар по сімейному бюджету, тому для приватного будинку потрібно шукати інше рішення, ніж просто вигрібна яма, навіть найсучаснішого типу. Вихід – локальні очисні споруди, які можна змонтувати самостійно, якщо знати принцип їх роботи. Септики з бетону вважаються для заміського будинку золотою серединою. Вони прості в монтажі, матеріал для їхнього виготовлення завжди є у продажу, а при правильному пристрої вони надійно працюють і вирішують проблему утилізації стічних вод. До того ж бетон – це міцний та довговічний матеріал, надійність якого знайома всім.

Септики з бетонних кілець: про що варто знати заздалегідь

септик из бетонаСпоруджуючи локальні очисні споруди, варто не тільки захоплюватися їх перевагами, але й пам'ятати про суттєві обмеження, з якими можна зіткнутися в момент монтажу. Септики з бетону - конструкція, що займає значну площу. Тому поставити на кількох сотках землі просторий будинок і обладнати його септиком, спорудженим за всіма правилами, швидше за все, не вдасться. Другий момент – це ретельна герметизація конструкції. Септики з бетонних кілець – це не просто кілька елементів, поставлені у викопаному колодязі один на одного. Стики на кільцях, швидше за все, пропускатимуть воду, а ґрунтові води, потрапляючи в колодязь, можуть просто переповнити його. Особливо небезпечними вони бувають навесні, в момент розморожування ґрунту. Тому всі стики кілець септика мають бути надійно гідроізольовані.

Перед будівництвом очисних споруд на ділянці спочатку варто здійснити всі розрахунки. Септик бажано максимально видалити від будинку та джерела питної води. Про останнє можуть не переживати лише власники артезіанських свердловин. Якщо ж на ділянці споруджений колодязь або неглибока свердловина, то при близькому сусідстві водозабору та септика вміст останнього може не найкраще позначитися на якості питної води. Особливо велика небезпека попадання стічних вод у колодязь або свердловину навесні, коли при переповненні септика вміст переповнює ємність і виливається на поверхню.

 

Септики з бетонних кілець: як вони влаштовані

септик из бетонных колецПравильно влаштовані септики з бетонних кілець складаються з кількох резервуарів. Перший традиційно робиться більшого обсягу. Саме сюди прямо потраплятимуть стоки з дому та господарських споруд. Септики найчастіше «заселяють» анаеробними бактеріями. Для життєдіяльності їм не потрібен кисень, зате вони чудово справляються з переробкою твердих відходів, що потрапляють у септик, в безпечні сполуки, які у вигляді мулу потім випадають в осад, що фільтрується в наступному, другому відсіку.

Дно другого відсіку засипають гравієм. Це природний природний фільтраційний матеріал, проходячи через який вода позбавляється великих домішок, що містяться в ній. Другий відсік роблять меншого обсягу, ніж перший.

Третій резервуар є не в кожному септику, проте його наявність дуже бажано для надійності та безперебійної роботи локальних очисних споруд. Саме в ньому очищена вода повинна поступово вбиратися у ґрунт. Щоб це відбувалося не надто швидко, і ґрунт навколо септика не перезволожувався, дно третього резервуара ретельно утрамбовують.

 
 • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

  27-29 липня 2012 р. Село Криве, Житомирська обл.

  Споруда невеликого септика для 4-х осіб. Термін - 2 дні. Ціна - 12 000 грн Далі...

  12-19 травня 2013 р. Село Здвижівка, Київська обл.

  Септик із високим рівнем ґрунтових вод. Термін - 7 днів. Ціна - 28 000 грн Далі...

 • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

  04-11 серпня 2012р. Київ, Осокорки.

  Монтаж автономної каналізації заміського будинку, яка обслуговує 4-х стаціонарно проживаючих осіб. Ухвалено рішення споруджувати приймальний і розподільний колодязі з бетонних кілець, обмежитися одним дренажним полем із щебеню і геотекстилю, довжиною 10 метрів. Термін - 7 днів. Ціна - 24 000 грн. Далі...

 • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

  02-23 вересня 2012 р. Село Ворзель, Київська обл.

  Виконано дуже великий обсяг земельних і монтажних робіт зі встановлення автономної каналізації, розрахованої на 6 мешканців. Каналізація також передбачала можливість паралельного підключення другого будинку. Довжина труби від будинку - близько 30 метрів. Два дренажних поля.
  Термін - 21 день. Ціна - 45 000 грн . Далі...