• Продаж і обслуговування автономних каналізацій. Монтаж септиків. Будуємо різні типи каналізацій - на основі цегли, бетонних кілець, автономних станцій...
 • Акуратність у роботі та мінімум будівельних відходів і сміття. Ми працюємо на репутацію й результат. Будьте впевнені - Ви не пошкодуєте, що довірили свою каналізацію нам!
 • Завжди пропонуємо різні варіанти матеріалів на вибір за різною ціною. Каналізація будується на Ваші гроші, і Вам вирішувати, з чого вона складатиметься. Ми висловимо Вам плюси й мінуси кожного варіанта.
 • Чищення й копання колодязів, продаж декоративних будиночків для колодязів. Копаємо колодязі в Києві та області. Безкоштовний виїзд оцінювача. Заглиблення колодязів. Чищення й дезінфекція
 • Станції і системи біо очищення стічних вод. Септики різної потужності. Практично повне очищення забруднень від органічних домішок. На виході отримується очищена технічна вода.
 • "Змив і забув". На дачі може бути комфортніше, ніж у квартирі. Сучасні системи каналізації не потребують чищення щомісяця і нагадують міську каналізацію.

каналізації та септик

каналізації та септик

Поставте нам запитання


Ваше ім'я
Ваш телефон
Введіть email
Ваше повідомлення чи запитання
Згадайте шкільну арифметику:)
Дерев'яний колодязь

Дерев'яний колодязь - прикраса заміського будинку і відмінний смак води!

Вартість будівництва колодязя - від 230 грн за 1 кільце.

Встановлення дубового дна в колодязь.

Телефонуйте: (066) 530-15-13 або (093) 637-56-57

Проживання в заміській місцевості не завжди передбачає приєднання до місцевого водопроводу, як правило, він не розрахований на велику кількість споживачів, які вирішили організувати дачне товариство і побудувати тут свої заміські будиночки. Тому проблему водопостачання кожен вирішує по-своєму. Багато дачників наважуються на будівництво колодязя. Перш ніж приступити до спорудження колодязя, треба зрозуміти, які види колодязів існують, щоб вибрати свій оптимальний варіант.

Усі колодязі можна класифікувати за кількома ознаками:
- За ступенем автоматизації набору води: автоматичні та механічні;
- За матеріалами, з яких виконані колодязі: залізобетонні, кам'яні, дерев'яні.
- За типом всієї конструкції: свердловина, абіссинський колодязь, зруб.


деревянный колодец в киевеЯкщо ви хочете, щоб колодязь став прекрасним доповненням до оформлення вашої ділянки, то варто звернути увагу на шахтний колодязь. Основними елементами такого колодязя є кришка, будиночок, зруб (або кільця) і днище. Найбільшою популярністю у забудовників користуються залізобетонні кільця, які встановлюються в шахту колодязя. Це найпростіший варіант влаштування колодязя на дачній ділянці, кільця скріплюють між собою за допомогою скоб, проводять герметизацію швів, насипають дренажний шар. Залізобетонні кільця довговічні, їх можна легко знайти в продажу.

Деякі власники дачних ділянок, згадуючи свою молодість або віддаючи данину поваги своїм предкам, наважуються на будівництво дерев'яних колодязів. За старих часів на Русі, замість рубаного зрубу, в шахту колодязя вставляли видовбані стовбури великих дерев (колоди), від них і походить слово "колодязь". Справжні цінителі колодязної води кажуть, що вода з дерев'яних колодязів відрізняється за смаком від води із залізобетонних кілець.

Підготовка до копання колодязя на ділянці починається з вибору оптимального місця для нього. Розташовуємо наш дерев'яний колодязь якомога далі від усіх будівель господарського призначення, гаражів, лазень. До колодязя має бути зручний підхід, сам вигляд дерев'яного колодязя налаштовує на неспішний лад, відпочинок, дачне життя. Важливо, щоб колодязь гармоніював з навколишнім ландшафтом, підтримував загальну ідею дизайну ділянки.

колодец из дереваВибір деревини, використовуваної для спорудження дерев'яного колодязя, довіримо професіоналам. Звернемося в будь-яку фірму, що торгує деревом, і отримаємо вичерпну інформацію про деревину. Треба тільки знати, що деякі породи дерев можуть зіпсувати смак колодязної води надовго. До них належать дуб, осика, сосна, ялиця, з цих порід не роблять нижні вінці, які перебувають у воді. Деревина має бути добре просушена, тоді вона, під впливом вологи, розбухне і забезпечить зрубу герметичність.

Колоди або брус мають бути не товщі за 18-22 см, з'єднують їх між собою в "кут" або в "лапу". Дерев'яні колодязі будують зазвичай із квадратним зрубом, довжина сторони від 0,7 до 1м. Ширшим колодязь робити немає потреби, при спорудженні шахти зручно користуватися лопатою з короткою ручкою. Зруб збирають на поверхні землі.

Існує три способи встановити зруб у шахті:

- Зведення його з дна шахти. Цей спосіб застосовують, якщо колодязь неглибокий, 6 і менше метрів, стінки шахти міцні, не обсипаються, вода прибуває повільно. На дно підготовленої шахти встановлюють раму-основу, на ній і починають зводити зруб.

- Нарощування зрубу зверху. При цьому способі влаштування (дерев'яного колодязя) зруб нарощують поступово, у міру віддалення ґрунту. Вінці колодязя виступають над землею, їх осаджують на глибину прибраного під кутами вінців ґрунту.

- Нарощування зрубу знизу. Такий спосіб виправданий при глибоких колодязях, які неможливо спорудити за короткий час, потрібні перерви в роботі. Через кожні 4-5 вінців робляться так звані "пальці", які утворюються за рахунок довших вінців. У шахті колодязя робляться поглиблення під ці пальці, зруб начебто висить і дає змогу нарощувати вінці знизу.

Встановивши зруб у шахту, дно колодязя засипають промитим піском і гравієм, шаром не менше ніж 25 см. Приділяють увагу і верхній будові колодязя - голівці. Її виводять на висоту до метра над землею, роблять подвійну обшивку деревом, засипають екологічно чистими теплоізоляційними матеріалами. Головка вбереже дерев'яний колодязь від замерзання взимку. Сам колодязь неодмінно закривають кришкою. Навколо колодязя влаштовується вимощення з гідроізоляційним замком.

Спорудження дерев'яного колодязя вимагає певних навичок і професіоналізму. Якщо ви не володієте ні тим, ні іншим, то краще звернутися до фахівців.

 
 • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

  27-29 липня 2012 р. Село Криве, Житомирська обл.

  Споруда невеликого септика для 4-х осіб. Термін - 2 дні. Ціна - 12 000 грн Далі...

  12-19 травня 2013 р. Село Здвижівка, Київська обл.

  Септик із високим рівнем ґрунтових вод. Термін - 7 днів. Ціна - 28 000 грн Далі...

 • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

  04-11 серпня 2012р. Київ, Осокорки.

  Монтаж автономної каналізації заміського будинку, яка обслуговує 4-х стаціонарно проживаючих осіб. Ухвалено рішення споруджувати приймальний і розподільний колодязі з бетонних кілець, обмежитися одним дренажним полем із щебеню і геотекстилю, довжиною 10 метрів. Термін - 7 днів. Ціна - 24 000 грн. Далі...

 • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

  02-23 вересня 2012 р. Село Ворзель, Київська обл.

  Виконано дуже великий обсяг земельних і монтажних робіт зі встановлення автономної каналізації, розрахованої на 6 мешканців. Каналізація також передбачала можливість паралельного підключення другого будинку. Довжина труби від будинку - близько 30 метрів. Два дренажних поля.
  Термін - 21 день. Ціна - 45 000 грн . Далі...