• Продаж і обслуговування автономних каналізацій. Монтаж септиків. Будуємо різні типи каналізацій - на основі цегли, бетонних кілець, автономних станцій...
 • Акуратність у роботі та мінімум будівельних відходів і сміття. Ми працюємо на репутацію й результат. Будьте впевнені - Ви не пошкодуєте, що довірили свою каналізацію нам!
 • Завжди пропонуємо різні варіанти матеріалів на вибір за різною ціною. Каналізація будується на Ваші гроші, і Вам вирішувати, з чого вона складатиметься. Ми висловимо Вам плюси й мінуси кожного варіанта.
 • Чищення й копання колодязів, продаж декоративних будиночків для колодязів. Копаємо колодязі в Києві та області. Безкоштовний виїзд оцінювача. Заглиблення колодязів. Чищення й дезінфекція
 • Станції і системи біо очищення стічних вод. Септики різної потужності. Практично повне очищення забруднень від органічних домішок. На виході отримується очищена технічна вода.
 • "Змив і забув". На дачі може бути комфортніше, ніж у квартирі. Сучасні системи каналізації не потребують чищення щомісяця і нагадують міську каналізацію.

каналізації та септик

каналізації та септик

Поставте нам запитання


Ваше ім'я
Ваш телефон
Введіть email
Ваше повідомлення чи запитання
Згадайте шкільну арифметику:)
Влаштування каналізації

Влаштування каналізації в приватному будинку

Телефонуйте: (066) 530-15-13 або (093) 637-56-57


Вартість септика під ключ – від 12 000 грн.

Сучасний середньостатистичний міський мешканець – істота досить зніжена, яка звикла до комфорту у всьому та скрізь – вдома, на роботі, на відпочинку. Давно минули ті часи, коли городянин готовий був відпочивати за межами окружної дороги з мінімуму зручностей у вигляді даху над головою, а інші зручності «на подвір'ї» його зовсім не бентежили. Та й сільський житель зараз не далекий від досягнень цивілізації у вигляді пральної машини-автомата, сучасного санвузла тощо. Тому влаштування каналізації в заміському будинку, котеджі, дачному будиночку все частіше стає необхідністю, а не примхою.

Якщо будинок знаходиться в районі, де є централізована каналізаційна мережа, то, без сумніву, найкращим рішенням щодо організації скидання господарсько-фекальних вод буде підключення до неї. Це вимагатиме мінімум тимчасових та фінансових витрат. Потрібно лише отримати дозвіл на підключення. Але сільські райони не розпещені наявністю централізованого водовідведення. Тому пристрій каналізації повністю ляже на ваші плечі як у фінансовому, так і в організаційному плані.

Пристрій каналізації. Вигрібна яма

устройство канализацииНайпростішим варіантом організації зовнішньої каналізації у приватному будинку є вигрібна яма. Однак при цьому слід врахувати, що вигрібна яма потребує регулярного випорожнення. Тому час від часу постатиме питання про виклик та оплату робіт бригади асенізаторів. Якщо йдеться про невеликий дачний будиночок, в якому сім'я з 4-х осіб проводиться максимум 1-2 дні на тиждень, то візити асенізаторської машини будуть дуже рідкісні, а будівництво каналізації у вигляді вигрібної ями не вимагатиме особливих навичок і буде цілком під силу навіть недосвідченому господареві. Щоб уникнути попадання господарсько-фекальних вод з вигрібної ями у верхні шари ґрунту та обвалення країв ями, доцільно викласти її стінки силікатною цеглою або залізобетонними кільцями. Обсяг ями залежить від кількості користувачів і, відповідно, передбачуваного обсягу нечистот, що скидаються.

Пристрій каналізації. Септики

устройство канализации и септикаБільш складна схема місцевої зовнішньої каналізації передбачає обладнання ємностей-септиків для очищення стічних вод за рахунок осаду твердих частинок і колодязів фільтруючих. Монтаж такої каналізації потребує певного рівня досвіду та навичок.

Якщо в будинку є душова кабіна, ванна, пральна машина-автомат та інші виробники великої кількості стічних вод, то вигрібної ями буде недостатньо. У ємність-септик господарсько-фекальні води потрапляють із домашньої каналізаційної мережі за системою трубопроводів. У нижній частині септика відбувається осідання та накопичення механічних домішок стічних вод. Звідти вони віддаляються шляхом примусового відкачування та вивозяться асенізаторським автомобілем. Частота відкачування залежить від кількості стічних вод та особливостей їх складу.

Фільтруючий колодязь

из чего устроена канализация?Після септика через систему переливних каналів може розташовуватися один або кілька колодязів, що фільтрують. Їхня функція – скидати вже очищену від механічних домішок воду в ґрунт. Для прискорення процесу спорожнення колодязів, що фільтрують, вони можуть бути обладнані дренажною системою.

Однією з обов'язкових вимог до системи зовнішньої каналізації є її екологічна безпека. Тому на етапі проектування слід розпланувати розташування всіх резервуарів. Так ємність-септик рекомендують розміщувати на відстані щонайменше 5 метрів від будинку. Розраховуючи обсяг септика, за основу сприймають здатність вмістити тридобовий обсяг стоку. Вважається, що саме три доби триває цикл механічного очищення. За будівельними нормами регламентується розміщення септика щодо водозабору. Він повинен знаходитися на відстані не менше ніж за 50 метрів від колодязя, свердловини.

Допускається розміщення септика на меншій відстані від водозабору (до 20 метрів). Але в цьому випадку має бути забезпечена абсолютна його герметичність. Тобто, якщо ви, проектуючи пристрій каналізації із септиком, плануєте наявність дренажних труб для скидання води в ґрунтові шари, то площа вашої ділянки має дозволяти реалізацію такого проекту з дотриманням заходів екологічної безпеки. Також врахуйте, що рівень отвору будь-якої каналізаційної ємності, що поповнює, повинен бути вищим, ніж зливний. А якщо ні, то робота вашої каналізаційної системи закінчиться після наповнення цієї ємності.

 
 • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

  27-29 липня 2012 р. Село Криве, Житомирська обл.

  Споруда невеликого септика для 4-х осіб. Термін - 2 дні. Ціна - 12 000 грн Далі...

  12-19 травня 2013 р. Село Здвижівка, Київська обл.

  Септик із високим рівнем ґрунтових вод. Термін - 7 днів. Ціна - 28 000 грн Далі...

 • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

  04-11 серпня 2012р. Київ, Осокорки.

  Монтаж автономної каналізації заміського будинку, яка обслуговує 4-х стаціонарно проживаючих осіб. Ухвалено рішення споруджувати приймальний і розподільний колодязі з бетонних кілець, обмежитися одним дренажним полем із щебеню і геотекстилю, довжиною 10 метрів. Термін - 7 днів. Ціна - 24 000 грн. Далі...

 • Виконані роботи з монтажу автономних каналізацій

  02-23 вересня 2012 р. Село Ворзель, Київська обл.

  Виконано дуже великий обсяг земельних і монтажних робіт зі встановлення автономної каналізації, розрахованої на 6 мешканців. Каналізація також передбачала можливість паралельного підключення другого будинку. Довжина труби від будинку - близько 30 метрів. Два дренажних поля.
  Термін - 21 день. Ціна - 45 000 грн . Далі...